banner461

AK Parti Nevşehir Gençlik Kollarından Seçim Startı

10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları seçim startını verdi.

banner503
AK Parti Nevşehir Gençlik Kollarından Seçim Startı
25 Temmuz 2014 Cuma 18:53

banner143
banner134

 Gençlik Kollarından Seçim Startı

NEVŞEHİR(MHA) 10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Gençlik Kolları seçim startını verdi.
10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde AK Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için çalışmalarına start verdi. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar ve Gençlik Kolları teşkilatı bugün ilk olarak AK Parti İl Başkanlığı binasını bayraklar ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın afişleri ile süsledi.
AK Parti Gençlik Kolları başkanlığı daha sonra ise İl Yönetiminde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde nasıl bir yol haritası ile çalışacakları konusunda fikir alışverişinde bulundular. 
Öte yandan çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Nevşehir Gençlik kolları Ankara'dan gelen MKYK üyeleriyle birlikte sohbet edip sahur programı düzenledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.