banner461
banner195

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver’den Taziye

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir İmam Hatip Lisesi müdürlerinden emekli Doç. Dr. İlhami Nalçacıoğlu için taziye mesajı yayımladı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver’den Taziye
29 Nisan 2015 Çarşamba 16:22

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,  Nevşehir İmam Hatip Lisesi müdürlerinden emekli Doç. Dr. İlhami Nalçacıoğlu için taziye mesajı yayımladı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, bugün hayatını kaybeden Nevşehir İmam Hatip Lisesi müdürlerinden ve Van 100. Yüzyıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi  öğretim üyesi emekli  Doç. Dr. İlhami Nalçacıoğlu’nun, hayatı boyunca eğitim camiasına çok büyük katkılar sağladığını belirtti.

Tanrıver; “Nevşehir’in yetiştirdiği  değerli eğitimcilerimizden İlhami  Nalçacıoğlu Hocamız, Hakk’a yürümüştür. Hayatı boyunca ahlaklı nesiller yetiştirmek için gayret sarf eden ve bu uğurda oldukça meşakkatli günler geçiren İlhami hocamızın  bir çok insanın yetişmesinde büyük emekleri olmuştur.  Rahmetli eğitimci üstadımız değerli bilim insanı Doç.Dr.İlhami Nalçacıoğlu hocamıza Cenab-ı Allah’dan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına Sabr-ı Cemil diliyorum. Mekanı Cennet olsun. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Ben okurken Müd. Yardımcı sı idi Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun