banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu ziyaretlere başladı

Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Abdurrahim Çöloğlu, seçim çalışmaları kapsamında partisinin ilçe teşkilatlarına ziyaretlere başladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu ziyaretlere başladı
19 Şubat 2015 Perşembe 21:56

banner143
AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Abdurrahim Çöloğlu ziyaretlere başladı
İlgili Galeriye Git
banner134
Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Abdurrahim Çöloğlu,seçim çalışmaları kapsamında partisinin ilçe teşkilatlarına ziyaretlere başladı.

Avanos ve Gülşehir İlçe Başkanlarını makamında ziyaret eden Abdurrahim Çöloğlu, parti tarafından aday gösterilmesi ve TBMM’ye girmesi halinde seçmenle her zaman iç içe olan ve sorunları çözen milletvekili profili çizeceğini söyledi.


AZ KONUŞAN, ÇOK İCRAAT YAPAN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM"


Ziyaretlerinde kısa ve öz konuşanAbdurrahim Çöloğlu, seçilmesi durumunda az konuşan, çok icraat yapan bir milletvekili olacağını söyledi. Çöloğlu, ”Partimiz bizi aday gösterirse ve halkımızın desteğiyle meclise girmeyi başarırsak klasik bir milletvekili profili çizmeyeceğiz. Seçimden seçime halkı hatırlayan milletvekili olmayacağız. Ayrıca çok konuşup az üreten bir yapıda da olmayacağız. Az konuşup çok icraat yapacağız” dedi.


Nevşehir Milletvekili aday adayı Abdurrahim Çöloğlu hafta boyunca Nevşehir ve ilçelerinde AK Parti teşkilatlarını ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek yapacağı çalışmalar hakkında bilgi vermeye devam edeceğini ifade etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gol - 3 yıl önce
Dakika 1 gol bir mustafa Açıkgöz olacak başka çare yok
Avatar
hayırlısı olsun arkadaşım - 3 yıl önce @gol
memleketimiz için kim daha fazla hizmet edebilecekse onlar seçilsin inşallah
Avatar
Memleket SEVER - 3 yıl önce
abdurahim çöloğlu memleket için bulunmazbir fırsat çünkü belli bir özgecmişi var kimseye kaşı bir yanlışı olmamıştır ve memleketi için calışır ve cok dürüstür
Avatar
Memleket SEVER - 3 yıl önce
çok konuşmayip çok i̇craat yapacagina yürekten i̇naniyorum
Avatar
E.U - 3 yıl önce
işallah mustafa açikgoz ak oy toplarsa açikgozle toplar başka artarnatifi yok
Avatar
AK ELLER - 3 yıl önce
ki̇şi̇ni̇n yaptiği i̇ş aynasidir lafa bakilmaz mustafa körükcü avanos'un cehresi̇ni̇ nasil deği̇şti̇rdi̇ i̇se nevşehir'in genelı icin faydalı olur
Avatar
Ankaralı - 3 yıl önce
abdurrahi̇m cöloğlu ankara sincan da belediye başkan yardımcılığı yapmış bilgili tecrübeli samimi memleket hizmetkârı güzel bir insan olduğunu düşünüyorum alfabetik sıralamada birinci siradasiniz gerçek sıralamada da birinciliği kaybetmiyecegini düşünüyorum şimdi den başarılar dilerim sayın vekilim
Avatar
Muammer Boztaş - 3 yıl önce
tecrübeli bilgili mühendis arkadaşımabaşarılar diler seçildiginde memleket için özellikleNevşehir ve yöresine hayırlı hizmetler yapacagına inanıyorum.