banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları, STK'ları Ziyaret Etti

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Milletvekili adayları, Nevşehir’deki çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları, STK'ları Ziyaret Etti
20 Nisan 2015 Pazartesi 20:00

banner143
banner134
 Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Milletvekili adayları, Nevşehir’deki  çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,  Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve çok sayıda Parti  yöneticilerinin de katıldığı ziyarette Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği, Nevşehir Berberler ve Kuaförler Odası, Nevşehir Muhtarlar Derneği, Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, İnternet Gazetecileri Derneği, Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ile Ziraat Odası yöneticilerini ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde konuşan AK Parti Milletvekili adayları, toplumun en dinamik gücü konumundaki sivil toplum örgütlerine iktidarları  döneminde ciddi katkılar sağladıklarını belirttiler. Güçlü sivil toplum mekanizmalarının toplumun genel anlamda büyüme sürecine ulaşılmada, temel bir değer ortaya koyduğunu dile getiren AK Parti Milletvekili adayları, bundan sonraki dönemde de aynı kararlılık içerisinde çalışmaların sergileneceğini vurguladılar.


 Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gükhan - 3 yıl önce
ayetlerle surelerle ugrasanlaramı oy verecez o hata bi kere yaplılır
Avatar
ak partililer - 3 yıl önce
kendinize gelin 3-0 yapın mesele şu bu değil memleket rte siz halk ebubekir beyi yalnız bırakmayın
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Yakışır resilere
Avatar
gülseren - 3 yıl önce
ak parti 3-0 olmalı olacak ebubekir beyi karşılıksız destekleyelim 2-1 olursa kim kazançlı çıkacak nevşehire ne faydası olacak
Avatar
didem - 3 yıl önce
vay kuzum asmak kesmek diyodun gittin güzelim bekir.mehmet varol mecliste sen yoluna.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Bu ne sevgi seli yarabbim.akın akın insanlar koşuyo bunlarla tanışmak için!
Avatar
YALNIZ AKP Lİ - 3 yıl önce @ak partililer
ebubekir bizi yalniz birakti.caanim partiyi aile partisi haline getirdi.varolun faydasi olmasada bunun kadar zarari olmaz en azindan.asgari ücretli garibanlarin ekmeğiyle uğrşamaz varol gizligider gibi.bu sefer istemeye istemeyede olsa bahçeliye değil varola verecez oyumuzu.