banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider mazbatalarını aldı.

11 Kasım 2015 Çarşamba 10:46

banner143
Artık resmen vekiller 2015
İlgili Galeriye Git
banner134
Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider mazbatalarını alarak resmen milletvekili olduklarının belgesini almış oldular. 

1 Kasım’da yapılan 26. dönem Milletvekilliği Erken Genel Seçimlerinin ardından AK Parti’den Milletvekili seçilen Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider mazbatalarını aldı.

Vekillerin mutluluğu yüzlerinden belliydi. Bugün saat 10:00 da Nevşehir Adliye Sarayı’ndaki Merkez İlçe Seçim kuruluna gelen Mustafa Açıkgöz ,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider İlçe Seçim Kurulu Başkanı ve Ağır Ceza Reisi Sabahattin Sarıdoğan’ı ziyaret ederek, mazbatalarını aldı.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in mazbata alım töreninde, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri ile çok sayıda parti yöneticisi katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.