banner461
banner195

Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle ortak mesaj yayımladılar.

Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
29 Ağustos 2013 Perşembe 13:48

banner143
banner134

AK Partili Nevşehir Milletvekilleri;Tarih boyunca bir çok üstün başarılar kazanmış olan Türk milleti için dönüm noktalarından olan 30 Ağustos Zaferi’nin, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel ispatının en önemli göstergesi olduğunu belirttiler.

Milletvekilleri Feralan,Göktürk ve Gizligider, yayımladıkları ortak mesajda şu ifadelere yer verdiler:

“Milletimizin kadını ve erkeğiyle bir bütün olarak ortaya koyduğu var olma iradesi, kahraman Mehmetçiğin cesaret ve fedakarlığı, tarih sahnesinden silinmek istenen aziz milletimizi 30 Ağustos 1922`de Büyük Zafere ulaştırmıştır. Bu zafer, Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden yolun en önemli aşamalarındandır. Çok iyi bilinmelidir ki, dünya durdukça bu millet var olacak; varlığından, birliğinden ve yüksek insani değerlerle insanlığa hizmetten asla taviz vermeyecektir. Bizler de imkansızlıklar içerisinde, büyük fedakarlıklarla kazanılan bu zaferin verdiği güç ve cesaretle, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Cumhuriyetimizi koruyarak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün gösterdiği muasır medeniyetler seviyesinin ötesine taşımak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu amaçla bizler bugün bu hedeflerimize her zamankinden çok daha yakınız. Türk milleti ve ordusuyla, bin yıldır üzerinde yaşadığımız vatan topraklarını sonsuza kadar koruma azmiyle kazanılan 30 Ağustos Zaferi’nin yıl dönümü vesilesi ile şahsınız aracılığıyla, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensupları, bütün vatandaşlarımızın ve Nevşehirli hemşerilerimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı`nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyoruz.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.