banner461
banner195

AK Parti'de Bugün Temayül Var

AK Parti´de Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Nevşehir’de temayül yoklaması yapılacak. Temayül yoklamasında 753 delege oy kullanacak.

 AK Parti'de Bugün Temayül Var
16 Kasım 2013 Cumartesi 19:26

banner143
banner134

 AK Parti´de Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Nevşehir’de temayül yoklaması yapılacak. Temayül yoklamasında 753 delege oy kullanacak.

17 Kasım Pazar günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi´nde yapılacak olan temayül yoklaması saat 10.00-15.00 arasında gerçekleştirilecek.

Seçimlerde delegelere belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunan adaylardan kimi belediye başkanı olarak görmek istedikleri sorulacak. Temayül yoklamasında il merkezi için 211, Acıgöl ilçesi için 81, Avanos ilçesi için 88, Derinkuyu ilçesi için 73, Gülşehir ilçesi için 85, Hacıbektaş ilçesi için 53, Kozaklı ilçesi için 66 ve Ürgüp ilçesi için 96 delege oy kullanacak.

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapılacak olan temayül yoklamasında Nevşehir Belediye Başkan Aday Adayları için 211 delege oy kullanarak Nevşehir Belediye Başkan Adayını belirleyecek.AK Parti'de, Hasan Ünver,Rıtvan Köybaşı,Zafer İnanır,Ersan Erkut, Umut Ergül, Oğuzhan Köylü,Mehmet Akif Yücel,Savaş Benli ve Makbule Atlı Nevşehir Belediye Başkan Adaylığı için delegelerden oy isteyecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ASPARAGAS - 5 yıl önce
hasan ünver'in adayliği onaylandi bile. herkese hayirli olsun
Avatar
a - 5 yıl önce
ya hasan ya da rıdvan çıkar
Avatar
öz nevşehirli - 5 yıl önce
o zaman temayüle gelenin aklı yok.herkes deli hasan akıllı.
Avatar
ceto - 5 yıl önce
kendine güvenen aday akp den degil bagımsız koyar bakarız..akp ile belediye garanti nasıl olsa...bagımsız koyar millet bakar o zaman icabina sevilip sevilmedigine...