banner461
banner195

AK Parti’de Sandık Görevlileri Eğitildi

1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçiminde görev alacak AK Parti sandık görevlilerine, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından eğitim verildi.

AK Parti’de Sandık Görevlileri Eğitildi
24 Ekim 2015 Cumartesi 11:46

banner143
Ak Parti'de Sandık Görevlilerin Eğitimine Başlandı
İlgili Galeriye Git
banner134
 1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçiminde görev alacak AK Parti sandık görevlilerine,  AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından eğitim verildi.

AK Parti Seçim İşleri Başkanı Edip Avşar yönetiminde ve İl Hukukçusu ve Siyasi Hukuki İşler Başkanı Murat Özkaya, tarafından verilen eğitimde, sandık görevlileri, müşahitler, kat sorumluları ile gönüllü sandık görevlilerine seçim günü neler yapmaları gerektiği hususunda bilgilendirme yapıldı.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan programa,  AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir Milletvekili ve milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Murat Göktürk, Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar,  AK Parti İl ve ilçe yönetimi ile sandıklarda AK Parti adına görev yapacak kişiler katıldı. 

AK Parti İl Seçim İşleri Başkanı Edip Avşar ile İl Hukukçusu ve Siyasi Hukuki İşler Başkanı Murat Özkaya’nın sunum ve eğitimi ile başlayan toplantıda, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, sandık görevlilerine hitaben birer konuşma yaptı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 1 Kasım Pazar günü yapılacak seçimlerde sandıklarda görev alacakların sandıklarına iyi sahip çıkması gerektiğine vurgu yaptı.

Sandıklarda AK Parti adına görev alacak kişilerin seçimin gerçek kahramanları olduğunu ifade eden İl Başkanı Tanrıver şöyle konuştu : “AK Parti’nin her bir kademesinde görev alan teşkilat mensuplarımızla,  sandık görevlilerimizle birlikte hummalı bir çalışma içerisindeyiz. 1 Kasım’ da yapılacak seçimlerin kahramanları sizler olacaksınız. Unutmayınız seçimler sandıklarda kazanılır ve sandıkta kaybedilir. Sizler seçimlerin huzur içerisinde güven içerisinde gerçekleşmesine de yardımcı olacaksınız.  Bunun için kurallara dikkat etmelisiniz.  Seçimlerde sorumluluğunuzu bilerek hareket edeceğinize yürekten inanıyor, çalışmalarınızda şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.