banner461
banner195

AK Parti'den Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulunu Ziyaret

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M. Ali Tanrıver ve ekibi Nevşehir'de, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurum kuruluşlarının temsilcilerini ziyaret ederek sıcak diyalog kuruyorlar. İl Başkanı Tanrıver'in bugünkü durağı Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne oldu.

AK Parti'den Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulunu Ziyaret
28 Ocak 2015 Çarşamba 18:16

banner143
banner134
NEVŞEHİR/FİB Haber- Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ziyaret edildi... 

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M. Ali Tanrıver ve ekibi,Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nu ziyaret etti. İl Başkanı Tanrıver, AK Parti İl Yönetimi heyeti olarak,Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Özdemir’e yeni görevlerinde başarılar diledi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mustafa Özdemir, kendilerini ziyarete gelen AK Parti heyetine çalışmaları hakkında bilgi verirken, halk tarafından kursların yeterince bilinmediğini belirtti.

Ak Parti İl Başkanı M.Ali Tanrıver, Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen kursların daha fazla duyurulması konusunda teşkilat olarak daha aktif çalışmalar yürütülmesi gerektiğini bu konuda gerekli adımları atacaklarını açıkladı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.