banner461
banner195

AK Partili Belediyeden MHP'li Belediyeye Jest

Ak Partiden seçilmiş Belediye Başkanı Fahri Yıldız, MHP'den seçilmiş Belediye Başkanı İsmail Genç'in yönettiği Ortahisar Belediyesine aylık 1 TL bedelle 4.000 m2 alanı tahsis etti.

AK Partili Belediyeden MHP'li Belediyeye Jest
28 Ekim 2015 Çarşamba 18:04

banner143
banner134
 Ak Partili Ürgüp Belediyesi MHP'li Ortahisar Belediyesine aylık 1 TL bedelle 4.000 M2 alanı tahsis etti.

Ürgüp Belediyesinin Ayvalı Köyü Aktepe Mevkiinde 4.000 m2 tarla vasıflı taşınmazını Ürgüp'ün tek kasabası olan Ortahisar kasabasının güneş enerjisi paneli tesisi kurması amacıyla Ürgüp Belediye Meclisince verilen karar doğrultusunda Ortahisar Belediyesine aylık 1 TL sembolik ücretle tahsis edildi.

Ürgüp ve Ortahisar Belediye Başkanlarının farklı siyasi görüşlere sahip olmasına rağmen, vatandaşların menfaatine olacak bir konuda böylesine bir karara varılması vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

1 Kasım genel seçimleri öncesi, İlçe ve Belde Belediyeleri, Türkiye genelindeki siyasette görmeyi istediğimiz tabloya da sahne oldu.

Ürgüp Belediyesinde imzalanan protokole göre 10 yıl Ortahisar Belediyesinin Güneş Enerji Panelleri kurmak üzere kiraladığı alan Ortahisar Belediyesinin menfaati dışında TEİAŞ haricinde bir kişi veya kuruma kullandırılamayacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.