banner461
banner195

AK Partililer Yeni Toplantı Salonunda Bayramlaştı

Kurban Bayramı dolayısıyla Ak Parti İl ve Merkez ilçe teşkilatlarında bayramlaşma partinin yeni toplantı salonunda gerçekleştirildi.

AK Partililer Yeni Toplantı Salonunda Bayramlaştı
16 Ekim 2013 Çarşamba 19:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kurban Bayramı dolayısıyla Ak Parti İl ve Merkez ilçe teşkilatlarında bayramlaşma partinin yeni toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Av. Murat Göktürk ve Av. Ebubekir Gizligider’in yanı sıra, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Başkanı Av. Kazım Sunar, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci’nin de katıldığı bayramlaşma programına İl ve Merkez ilçe Yönetim Kurulu üyeleri, İl genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri, Belediye Başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Bayramlaşma Programına katılan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e partililer aynı zamanda taziyelerini iletti. Bayramlaşma da dikkat çeken konulardan biri de Ak Partinin yeni Gençlik Kolları Başkanının ortalarda görünmemesiydi.

Ak Parti de yapılan bayramlaşma programında ayrıca belediye başkan aday adaylarının da bir hayli fazla oluşu da dikkat çekti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.