banner461
banner195

AK Partinin seçim toplantısı Ankara’da yapılıyor

AK Parti, yerel seçimlere hazırlık kapsamında ilçe başkanları ve ilçe belediye başkanlarının katılımıyla, bugün Ankara’da toplantı düzenliyor.

AK Partinin seçim toplantısı Ankara’da yapılıyor
18 Eylül 2013 Çarşamba 13:34

banner143
banner134

 AK Parti, yerel seçimlere hazırlık kapsamında ilçe başkanları ve ilçe belediye başkanlarının katılımıyla, bugün Ankara’da toplantı düzenliyor. 


AK Parti Genel Merkezi’nden alınan bilgiye göre, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından bir otelde düzenlenecek toplantıda, yerel seçimlere yönelik yapılması planlanan hazırlık çalışmaları değerlendirilecek. 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması beklenen toplantıda, Erdoğan’ın Siyasi Danışmanı Yalçın Akdoğan’ın, "Genel Siyasetin Yerel Seçimler Üzerindeki Etkisi" konulu bir sunum yapması planlanıyor. 

Toplantıda, ayrıca AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal  "Seçim Çalışmaları Eğitimi", Dr. Şaban Kızıldağ’ın ise "Seçim Kazanma Metodları" konulu bir konuşma yapacağı belirtildi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sulusaray ak parti - 5 yıl önce
bu eğitimi bir de sulusaray vermeliler bizim kasabada da ak parti nasıl seçim kaybeder onun çok güzel örnekleri sergileniyor şu anda böyle giderse sadi başkana şimdiden hayırlı olsun diyeceğiz...