banner461
banner195

Akyol'un ''Gaziler Günü'' Mesajı

Ürgüp Ülkü Ocağı Başkanı Oytun Akyol'un ''Gaziler Günü'' münasebeti ile ilgili yaptığı basın açıklaması;

Akyol'un ''Gaziler Günü'' Mesajı
19 Eylül 2013 Perşembe 12:01

banner143
banner134

 Ürgüp Ülkü Ocağı Başkanı Oytun AKYOL'un ''Gaziler Günü'' münasebeti ile ilgili yaptığı basın açıklaması;

 

19 Eylül 1921’ de Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’e 'Gazilik' ünvanının verilişinin 92. Yıl dönümünde Gaziler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Vatanımızın ve milletimizin bağımsızlığı, birlik ve beraberliği için canlarını seve seve feda eden Aziz Şehitlerimizi ve üstün kahramanlıkları ile canlarından vazgeçmeye niyetlenmiş  Gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, hayatta olan tüm Gazilerimizin “Gaziler Gününü”  kutluyorum.

Kutsal vatan topraklarının bölünmez bütünlüğünü korumak ve aziz Türk milletini var etmek uğrunda üstün bir cesaret ve kahramanlık gösteren Gazilerimize hak ettikleri saygı ve hürmeti göstermek, sorunları ile yakından ilgilenmek toplum olarak en büyük sorumluluğumuz ve minnet borcumuzdur.

Bu anlamlı gün dolayısıyla başta, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, Aziz Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olan Gazilerimize saygılarımızı sunuyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür diliyorum.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.