banner461
banner195

Allah Türk Milletini ve Kahraman Evlatlarını Korusun

Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Yahya Leblebici, Cumhuriyetin 90. yıl dönümü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında Cumhuriyetin Türk Milletinin zalime boyun eğmeyeceğinin en büyük göstergesi olduğunu dile getirdi.

Allah Türk Milletini ve Kahraman Evlatlarını Korusun
30 Ekim 2013 Çarşamba 10:29

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Yahya Leblebici, Cumhuriyetin 90. yıl dönümü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında Cumhuriyetin Türk Milletinin zalime boyun eğmeyeceğinin en büyük göstergesi olduğunu dile getirdi.

Leblebici, “Cumhuriyet, Türk Milletinin zalime boyun eğmeyeceğinin en büyük işaretidir. Büyük Türk milliyetçisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının Türk milletinden aldıkları güçle kurdukları ve aziz milletimizin 90. yılına eriştirdiği Türkiye Cumhuriyeti, Türk milliyetçileri tarafından kıyamete kadar aynı ülküyle yaşatılacaktır. Cumhuriyet yurttaşların seçme ve seçilme hakkının olduğu bir yönetimdir. Ulus temsilcilerinin kabul ettiği yasalarla ülkenin yönetilmesidir. Cumhuriyet yönetiminde söz ulusundur. Cumhuriyeti korumak kollamak yaşatmak her Türk vatandaşının ödevidir. Şüphesiz ki Cumhuriyet kuşakları bu görevin bilinci içinde kendilerine bırakılan emaneti sürekli koruyacaklar Türkiye Cumhuriyetini Büyük Önder’in çizdiği yolda sonsuza dek yaşatacaklardır. Nevşehir Ülkü Ocakları olarak; Tarihimiz buyunca Türk Milletinin devamı ve bekası için hayatlarını seve seve feda eden kahraman şehitlerimizi ve Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasını sağlayan Eşsiz Lider ve Büyük Kahraman Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını sevgi ve şükranla anıyor, aziz ruhlarına Yüce Allah’tan rahmet, muhterem ailelerine, kahraman ordumuza ve yüce milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Türkiye Cumhuriyetini kuran ve yaşatan kahramanlarımız!. Vatan size minnettardır ve sizlerin kahramanlıklarını asla unutmayacaktır. Yüce Allah (c.c.) Büyük Türk Milletini ve Kahraman Mehmetçiklerimizi korusun ve muzaffer eylesin. Ne Mutlu Türk’üm Diyene!” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.