banner461
banner195

Alparslan Türkeş'in ölüm yıldönümü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu,Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in ölüm yıl dönümü münasebetiyle mesaj yayımladı.

Alparslan Türkeş'in ölüm yıldönümü
03 Nisan 2014 Perşembe 19:03

banner143
banner134
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu Alparslan Türkeş’i, hakka yürüyüşünün 17’nci yılında sevgi, saygı ve rahmetle andıklarını belirtti. “Büyük devlet ve dava adamını kaybetmiş olmanın acısı halen, Türk Milletini olarak yüreğimizde hissetmekteyiz” ifadelerini kullanan Kalfaoğlu, mesajına şöyle devam etti:

“Büyük insanlar ölümleri ile bedenen aramızdan ayrılmış olsalar da, miras olarak bıraktıkları düşünceleri ile mevcudiyetlerini kendilerine inanan, peşlerinden gelenler olduğu sürece devam ettirirler. Başbuğumuz Alparslan Türkeş de biz Türk Milliyetçilerine yol gösterecek, ışık tutacak sağlam temeller üzerine tesis ettiği, ülküsü ve fikirleri ile dünya üzerinde son Türk, son nefesini verene kadar, manevi olarak yaşayacaktır. 80 yıllık, mücadelelerle geçen, ömründe, daima önce ‘ülkem ve milletim’ diyen Başbuğ, ülke çıkarlarını ön planda tutarak seçimler yerine nesillerin geleceğini düşünen bir lider olmuştur. Hedefinde daima Türk Milletinin ve Türk Dünyasının dirliği ve birliğini sağlamak olmuştur. Bizler O’na layık Türk Milliyetçileri olabilmek için, ondan aldığımız bayrağı daima yukarıda tutmak ve ileriye götürmek uğruna canımız pahasına da olsa Türk Milliyetçiliği yolundan, çizgisinden bir an olsun sapmadan, çalışmaktayız, çalışacağız. Başbuğum; Allah senden razı olsun, ruhun şad, mekanın cennet olsun.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NECMİ CANTEKİN - 4 yıl önce
Ölüm yıldönümünde rahmetle
Anıyoruz. Allah rahmet eylesin.
Avatar
zafer - 4 yıl önce
seni arıyoruz başbuğum mekanın cennet olsun
Avatar
burak semi - 4 yıl önce
Bu Ülkeye sen gibi adam lazım Reisim
Avatar
siz - 4 yıl önce
mhp sakin bu merhumu agziniza almayin sizi tarihte merhum da affetmeyecek simdi birileri savunmaya gecerde siz tarihe tükenmez kalemle gectiniz türkeş yakaniza yapisacak bende hakkini isteyecem
Avatar
millet - 4 yıl önce @siz
ne demek istediğini açık ve net bir dille ortaya koy, ondan sonra gel burda yorum yaz densiz insan