banner461
banner195

Altınışık’a 3. Koltuk

Yaklaşık bir ay önce ifade ettiğimiz üzere Nevşehir Ziraat odasında beklenen oldu. Hüseyin Altınışık başkanlığındaki aday yönetim Mustafa Ekiz ve yönetimini devirmeyi başardı.

 Altınışık’a 3. Koltuk
24 Şubat 2015 Salı 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşık bir ay önce ifade ettiğimiz üzere Nevşehir Ziraat odasında beklenen oldu. Hüseyin Altınışık başkanlığındaki aday yönetim Mustafa Ekiz ve yönetimini devirmeyi başardı.

Yıllardır Sümer mahallesi muhtarlığının yanı sıra Muhtarlar Derneği Başkanlığı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyeti üyeliği gibi görevlerde bulunan Hüseyin Altınışık’a 3. koltuk Nevşehir Ziraat odasından geldi.

Nevşehir Ziraat odasında Oda Başkanlığına Hüseyin Altınışık getirilirken, 7 Kişilik yönetime İse Hüseyin Altınışık, Salih Çelikbaş, Oruç Bilen, Cem Gündoğdu, Erdem Aktaş, Serdar Altunta, İzzet Buyrukbilen seçildi. 

21 Kişilik Meclis üyeliği ise Hüseyin Altınışık, Salih Çelikbaş, Oruç Bilen, Cem Gündoğdu, Erdem Aktaş, Serdar Altuntaş, İzzet Buyrukbilen, Ali Cehri, Fahri Kepenek, Halit Çetin, Hakan Haluk Demir, Kahraman Kaya, Kemal Aldemir, Mehmet Doğru, Mehmet Ekrem Özenmiş, Osman Topal, Ramazan Fesatan, Süleyman Yılmaz, Şahin Dokutur, Vehbi Tuncel, Yaşar Söztutan'dan oluştu. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Altınışık Başkan - 3 yıl önce
Yeni görevinde de başarılar başkanım.ALLAH utandırmasın.
Avatar
VATANDAŞ--NEVŞEHİRLİ - 3 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun sayın başkanım başarılarıyın devamını dilerim hakkında hayırlısı olsun tebrikler ..saygı ve selamlar ..
Avatar
adnan işbilir - 3 yıl önce
yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun