banner461
banner195

Altınışık’tan Adıyaman Valisine Teşekkür

ürkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’a teşekkür etti.

 Altınışık’tan Adıyaman Valisine Teşekkür
02 Aralık 2014 Salı 16:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’a teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’in yanı sıra Kayseri, Kırşehir, Karaman, Konya, Eskişehir gibi illerin de içerisinde bulunduğu İç Anadolu bölgesi muhtarlarının Adıyaman ilinde düzenlenen 15. istişare toplantısına katıldıklarını söyleyen Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, bu toplantılar esnasında İç Anadolu bölgesi muhtarlarına büyük bir ilgi ve misafirperverlik örneği gösteren Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’a teşekkür ettiklerini söyledi.

Söz konusu istişare toplantısında Köylerdeki muhtarlara yeniden evlendirme yetkisinin verilmesi ve muhtarların kırtasiye başta olmak üzere bazı giderlerinin karşılanması gibi konuların ele alındığını kaydeden Altınışık, Adıyaman ilinin 3 Milletvekilinin yanı sıra belediye başkanının da katıldığı toplantının son derece verimli bir şekilde tamamlandığını sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.