banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde Başarının sırrı E-M-E-K

Altınyıldız Koleji yakaladığı büyük başarılarının sırrını tek kelimeyle açıladı : "EMEK"

Altınyıldız Kolejinde Başarının sırrı E-M-E-K
14 Mart 2014 Cuma 15:07

banner143
banner134

 ALTINYILDIZ'DA BAŞARININ SIRRI ''EMEK''

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE GECE ETÜTLERİ BAŞLADI.

            SBS'de  Nevşehir'in yıllardır en başarılı okulu olan 11 Türkiye birincisi çıkaran 12 yıldır OKS ve SBS sonuçlarına göre okul puan ortalamalarında İl 1. si okul ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMU olmuştur.

            2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında 124 öğrencisine ALTINYILDIZ FEN LİSESİ, GALATASARAY LİSESİ, ANKARA FEN LİSESİ, KAYSERİ FEN LİSESİ, KIRŞEHİR FEN LİSESİ, NEVŞEHİR FEN LİSESİ, ANADOLU ÖĞRETMEN VE ANADOLU LİSELERİ kazandıran yüzde yüz başarı elde etmiştir.

            2013-2014 Eğitim Öğretim yılında 28-29 KASIM 2013 tarihinde yapılan Orta Öğretime Geçiş sınavında 139 öğrencisine 100 TAM puan aldıran ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMLARINDA gece etütleri başladı.

            Gece etütlerimiz, öğrenci çıkış zili takiben akşam yemeklerinin yenmesiyle birlikte 20.00'ye kadar devam etmektedir.

            Gece etütlerimiz Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe, İngilizce, İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerine yer verilmekte olup, Orta Öğretime Geçiş Sınavı konuları detaylı olarak anlatılmaktadır.

            Gece etütlerimizde ölçme değerlendirme uzmanları tarafından öğrencilerin eksik konuları frekans tabloları çıkarılarak öğretmenlerle paylaşılıyor, konu eksiği olan öğrenciler gruplar halinde uzman öğretmenler eşliğinde eksikleri giderilmektedir.

            Altınyıldız Koleji tam öğrenme modelini uygulayarak öğrencilerin eksiksiz bir şekilde sınavlara hazırlamaktadır. Emeği geçen okul idaresine, öğretmenlere, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.