banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinden Nevşehir Ticaret Borsasına Ziyaret

ltınyıldız Koleji A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın, Genel Müdür Serhat İğdeci ve Özel Altınyıldız Liseleri Müdürü Özkan Kılınç, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret etti.

Altınyıldız Kolejinden Nevşehir Ticaret Borsasına Ziyaret
07 Kasım 2013 Perşembe 15:48

banner143
banner134
Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Altınyıldız Koleji’nin başarılarını yakından takip ettiklerini belirten Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş; ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu söylemiştir. Nevşehir Ticaret Borsaı hakkında çeşitli bilgiler veren Başkan Salaş, yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirtmiştir.
Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın; Ticaret Borsamızın Başkanlığına seçilen İbrahim Salaş’a görevinde başarılar dilemiştir. Genel Müdür Serhat İğdeci ise Altınyıldız Koleji’nin mevcut durumu ve başarıları hakkında Borsa Başkanına bilgiler verdi.
Tübitak ve Bilim Olimpiyatlarında Ticaret Borsamızın tahlil laboratuarlarından yararlandıklarını söyleyen Özkan Kılınç, desteklerinden dolayı Başkan Salaş’a teşekkür etmiştir.
Nevşehir’in  en güçlü sivil toplum kuruluşlarından olan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Altınyıldız Koleji’nin yapacağı her türlü bilimsel proje ve çalışmaların bundan sonrada destekçisi olacaklarını söylemiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.