banner461
banner195

Amacımız Ülkenin Örtülü Bir Dikta Rejimine Götürülmek İstenmesini Engellemek

Hafta sonu Nevşehir’de düzenlenen Milli Merkez Anayasa Forumunu değerlendiren Milli Merkez Nevşehir Temsilcisi Hamdi Aydemir, foruma yoğun katılım sağlayan Nevşehir halkına ve basın yayın kuruluşlarına teşekkür etti.

Amacımız Ülkenin Örtülü Bir Dikta Rejimine Götürülmek İstenmesini Engellemek
05 Haziran 2013 Çarşamba 11:25

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonu Nevşehir’de düzenlenen Milli Merkez Anayasa Forumunu değerlendiren Milli Merkez Nevşehir Temsilcisi Hamdi Aydemir, foruma yoğun katılım sağlayan Nevşehir halkına ve basın yayın kuruluşlarına teşekkür etti.

İlimizdeki bazı siyasi partilerin tüm engelleme girişimlerine rağmen forumun geniş bir katılımla yapılmasının mutluluk verici olduğuna değinen Milli Merkez Nevşehir Temsilcisi Hamdi Aydemir, “164. üncüsü Nevşehir de düzenlediğimiz Bölücü Anayasaya Hayır, başlığı altında yapılan Milli Merkez Anayasa Forumu'na, katılan Sayın Demokrat Parti ve Doğru Yol Partisi eski milletvekili, eski devlet bakanı Ufuk Söylemez, CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Nur Serter, Gazeteci-Yazar Türker Ertürk, Yeniçağ Gazetesi Yazarı Yavuz Selim Demirağa ve İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Esinoğlu na şükranlarımızı sunuyoruz. Nevşehir’e gelerek sevgili halkımızı, yapılacak bölücü anayasaya karşı aydınlatılmasına katkı sağlamışlardır. Milli Anayasa Forumuna Nevşehir’den 1150 civarında yurtsever katılarak bölücü anayasaya hayır mesajı vermiş ve Mustafa Kemalde birleştiklerini belirtmişlerdir. Olağan üstü günlerden geçtiğimiz şu günlerde bu kadar yüksek oranda katılımlı bir toplantı düzenlemek çok anlamlıdır. Halkımız şartlar ne olursa olsun Cumhuriyete ve Atatürk’e sahip çıktığını göstermiştir. Bazı siyasi partilerin engelleme girişimine rağmen, bu yoğun katılım hem katılanlara hem de halka büyük bir güven vermiştir. Nevşehir de halkın siyasi parti farkı gözetmeksizin bir araya gelerek tüm dünyaya Mustafa Kemalin etrafında kenetlendiğini haykırmıştır. Hep şunu vurguladık milli merkez bir siyasi parti değildir ve kimsenin rakibi değildir hedefimiz yeni bir anayasa yapıyoruz bahanesi ile ülkenin bölünme tehlikesi ve ülkenin örtülü bir dikta rejimine götürülmek istenmesini engellemektir. Hedefimiz siyasi parti farkı gözetmeden ayrılıklarımızı değil ortak noktamız olan değerler etrafında toplanmaktır ve bunun için çalışmaktır. Milli anayasa formuna katılan büyük kitlede bunu göstermiştir forumumuza her siyasi görüşten ve farklı düşünceden insanlar katılmıştır. Buda hedefimizi yakaladığımızı göstermektedir. Bundan sonraki hedefimiz bu tür etkinlikleri önce ilçelerde daha sonra kasaba ve köyler de yapmaktır. Başta bu forumun düzenlenmesinde benimle birlikte çalışan ve kapı kapı dolaşarak 7000 adet el ilanımızı dağıtan tüm dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca bu forumda bizi yalnız bırakmayan başta siyasi parti başkanları, belediye başkanları sendika başkanları, STK başkanları ve gelme nezaketi gösteren tüm halkımıza sevgi ve saygılarımı yolluyorum. Ayrıca forumumuzu duyurma ve yaptığımız çalışmaları halkımıza duyurma şansı tanıyan Nevşehir in değerli yazılı ve görsel medyasına da şükranlarımı sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
örtülü rejim derken millett kıçınımıı açıkk gezsin sen bumumuu istiyorsun, ortalık iyimii açıkk saçıkk kızlar buu batağğaa düştüktenn sonrra yazıkkk pişmann oluyorlar, sizin içinn bekarett önemlii değill isteyenn istediğinii lemii ,allahh vardıır bunuu billlll
Avatar
Eczacı Hamdi - 5 yıl önce
müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkıyorsun unutma bu milletin değerlerine sayğı duymak gerekir
Avatar
ACIGÖLLÜ - 5 yıl önce
hamdi aydemir geçmişte tanıdığımız birisidir memleketi kariştirip eski günlerdeki gibi götürmenin peşinde herhalde..
Avatar
Çapulcu - 5 yıl önce
düşünmeyen,okumayan,anlamayan,degerlendiremeyen insanlar. bizim toplumun birincil sorunu bu sürü psikolojisi iyi yoldasınız hamdi bey tebrikler.
Avatar
KİBİRLİ ÇOCUKLAR@çapulcu - 5 yıl önce
statukonun kibirli çocukları okuduklarını zannede dursun okukuklarıyla amel edemeyince böyle vatan haini gaspçı bayrak yakan ve camiye işeyen.....oluyorlar aydemirde bir geçmişte sgk sydv dolandırıcısıdır...onuncu köy