banner461
banner195

Amacımız Vaat ya da Mayıs Sendikacılığı Değil

Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, sendikacılığa sarı, kırmızı ya da siyah sendikacılık olarak bakmadıklarını dile getirirken, amaçlarının sağlık çalışanlarının her zaman yalnız olmadıklarını hissettirmek olacağını söyledi.

 Amacımız Vaat ya da Mayıs Sendikacılığı Değil
12 Aralık 2014 Cuma 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, sendikacılığa sarı, kırmızı ya da siyah sendikacılık olarak bakmadıklarını dile getirirken, amaçlarının sağlık çalışanlarının her zaman yalnız olmadıklarını hissettirmek olacağını söyledi.

Sendikacılık anlayışlarında kesinlikle kimseye polemiğe girmek istemediklerini ifade ederken, “Bütün sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın yanındayız. Her konuda, sarı sendika, Kırmızı sendika, siyah sendika olarak renklendirmeden, hiç kimseyle polemiğe girmeden yalnızca çalışmalarımızla, icraatlarımızla, kazanımlarımızla gönül kazanarak, Vaat sendikacılığı, Mayıs ayı sendikacılığı yapmadan sorunları çözüm odaklı değerlendirip çözüm yolları üreterek yalnız olmadığınızı hissettirecek bir sendika anlayışı içerisindeyiz. Siz sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızdan isteğimiz Her konuda şube yönetimimiz ve işyeri temsilcilerimize ulamsanız. Bizim İçin Üyelik Atılan Sıradan Bir İmza Değil Hak Ve Menfaatlerinizin Korunması Adına Bize Teslim Edilen Bir Emanettir. Destek Sizden, Gayret Bizden, Muvaffakiyet Allahtan” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.