banner461
banner195

“Amigo Başkan”

Geçtiğimiz günlerde AK Partiye Nevşehir’de eşine az rastlanır bir şekilde kutlamaya giden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu’nun görüntüsü kendisini görenlerin işte bu yorumuna neden oldu.

“Amigo Başkan”
07 Kasım 2015 Cumartesi 14:41

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde AK Partiye Nevşehir’de eşine az rastlanır bir şekilde kutlamaya giden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu’nun görüntüsü kendisini görenlerin işte bu yorumuna neden oldu.

Günümüzde genelde futbol maçlarında rastladığımız bir şekilde kafasında AK Parti şapkası, boynunda AK Parti Kaşkolu takan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Mutlu, AK Partinin Nevşehir’de yeniden 3 Milletvekilini kazanmasının ardından beraberindeki davul-zurna, dernek yönetimi ve üyeleriyle birlikte AK Parti il başkanının makamında şu ana kadar kimsenin yapamadığı bir kutlama yapmıştı.

Nevşehir Belediyesi meclis üyesi ve aynı zamanda milli irade platformu üyesi de olan Başkan Mutlu, AK Partinin Nevşehir’deki başarısına en çok sevinenlerin başında geldiğini hem kılık kıyafeti ile hem de en azından kendisinden öncesine kadar kimsenin cesaret edemediği kutlamasıyla gösterdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.