banner461
banner195

Anadolu Ajansından FİB Haber gazetemize ziyaret

Anadolu Ajansı Pazarlama ve satış uzman Yardımcısı Kadir Alagöz ve AA Nevşehir Muhabiri Behçet Alkan FİB Haber merkezini ziyaret etti.

Anadolu Ajansından FİB Haber gazetemize ziyaret
30 Eylül 2016 Cuma 11:37

banner143
banner134
Anadolu Ajansı Pazarlama ve satış uzman Yardımcısı Kadir Alagöz ve AA Nevşehir Muhabiri Behçet Alkan FİB Haber merkezini ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ile bir süre görüştüler.

Anadolu Ajansı Pazarlama ve satış uzman Yardımcısı Kadir Alagöz, www.fibhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı'ya Anadolu Ajansı'nın çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

 AA Nevşehir Muhabiri Behçet Alkan'ın da hazır bulunduğu ziyarette yerel basının sorunları da ele alınırken sorunların çözümü noktasında görüş alış verişinde bulunuldu. 

FİB Haber merkezini ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Anadolu Ajansı'nın son yıllarda habercilik adına yapmış olduğu faaliyetleri memnuniyetle takip ettiklerini dile getirdi.

Çapacı, Nevşehir'in en çok takip edilen Haber sitesi www.fibhaber.com olarak AA'ya çalışmalarında başarılar dileriz dedi.


Yaklaşık bir saat süren ziyaret toplantısı basınla ilgili görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.