banner461
banner195

Ankara Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü Yöneticileri Nevşehir Belediyesi’nde

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde faaliyet gösteren Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü yöneticileri, Nevşehir’in tarihi ve turistik mekanlarını gezdiler.

Ankara Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü Yöneticileri Nevşehir Belediyesi’nde
28 Temmuz 2015 Salı 17:33

banner143
banner134
 Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde faaliyet gösteren Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü yöneticileri, Nevşehir’in tarihi ve turistik mekanlarını gezdiler. Nevşehir Belediyesi tarafından sağlanan araç ile bölgede keyifli bir gezi yapan Ankara Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü Başkanı Burcu Dere ve Başkan Yardımcısı Memduh Yapmış, gezi boyunca kendilerine yapılan hizmetlerden dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür ettiler.

Nevşehir Belediyesi tarafından sağlanan engelli gezi aracı ile Kapadokya bölgesinin tarihi ve turistik merkezlerini ziyaret eden Ankara Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü Başkanı Burcu Dere ve beraberindekiler, gezi sonrasında Nevşehir Belediyesini ziyaret ederek, kendilerine sunulan hizmetlerden dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür ettiler.


Dernek Başkan Yardımcısı Memduh Yapmış ve Dernek Genel Sekreteri Melahat Dere’nin de hazır bulunduğu ziyarette, aynı zamanda şair de olan Ankara Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü Başkanı Burcu Dere, kaleme aldığı ‘Şirin Kız Ankara’ ve ‘Afrikalı Çocuğun Midesi Kadar Dünya’ isimli şiir kitaplarını, Belediye Başkanı Hasan Ünver’e iletmek üzere Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya’ya takdim etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.