banner461
banner195

Antalya Fuarları Bilgilendirme Toplantısı Ticaret Odasında Yapılacak

Antalya’da gıdadan tarıma, turizmden yapı malzemelerine pek çok sektörde düzenlenecek olan fuarlar ve bu fuarların katılımcılarına sağlanan kolaylıkları içeren bilgilendirme toplantısı 30 Eylül 2015 tarihinde saat 14.00’te NTSO toplantı salonunda Antalya Expo Center temsilcilerinin katılımıyla yapılacak.

Antalya Fuarları Bilgilendirme Toplantısı Ticaret Odasında Yapılacak
29 Eylül 2015 Salı 12:39

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Antalya’da gıdadan tarıma, turizmden yapı malzemelerine pek çok sektörde düzenlenecek olan fuarlar ve bu fuarların katılımcılarına sağlanan kolaylıkları içeren bilgilendirme toplantısı 30 Eylül 2015 tarihinde saat 14.00’te NTSO toplantı salonunda Antalya Expo Center temsilcilerinin katılımıyla yapılacak.

Antalya Expo Center , Anfaş Fuarcılık tarafından Anadolu’da sektörlerin üretim ve ihracat seviyesini yükseltmek, fuarı yapılan sektörlerin yeni pazarlara açılmasına destek vermek, yurtiçinden ve yurtdışından sektör temsilcilerini, bürokratları, iş adamlarını, akademisyenleri buluşturarak sektörün gelişimine ışık tutacak uluslararası bir platform yaratmak amacıyla kamu ve özel sektör işbirliğinde kurulmuş.

Antalya da; iklimin, konaklama ve ulaşım imkânlarının da olumlu etkisiyle iş adamlarına hem fuar ziyareti hem tatil imkânını bir arada sunarak geniş ticaret fırsatının yaratıldığı on binlerce iş görüşmesi gerçekleştirilmekte.

Her yıl ortalama 2 bin 500 katılımcı ile 500 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapan Antalya Fuarlarının sizin içinde yeni iş fırsatları sunacağı düşünülüyor. Antalya Expo Center da her sene, yöresel ürünler, yapı malzemeleri, hayvancılık ve süt endüstrisi, tarım ekipmanları, konaklama ve ağırlama ekipmanları, moda, elektrik - aydınlatma , gıda – içecek, gayrimenkul, mermer – doğal taş ve şehircilik konularında fuarlar düzenlenmekte.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.