banner461

Antalya - Nevşehir AnadoluJet'le 79.99 TL Uçuyor

AnadoluJet, hesaplı ve konforlu seyahat fırsatları sunmaya devam ediyor.

banner503
Antalya - Nevşehir AnadoluJet'le 79.99 TL Uçuyor
07 Ağustos 2015 Cuma 17:08

banner143
banner134
 AnadoluJet, hesaplı ve konforlu seyahat fırsatları sunmaya devam ediyor.

31 Ekim 2015 tarihine kadar Antalya – Nevşehir hattını kullanacak AnadoluJet yolcuları bu dönem için satışa çıkan 3.240 koltuğa 79.99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip oluyor.


AnadoluJet, yeni kampanyası ile kültür turizminin en önemli duraklarından biri olan Kapadokya’yı ve Nevşehir’i, deniz turizminin kalbinin attığı Antalya’ya çok hesaplı fiyatlarla bağlıyor. 


7’den 70’e Anadolu insanını Türkiye’nin dört bir yanına avantajlı fiyatlarla uçuran AnadoluJet, şimdi de erken rezervasyon kampanyası ile sonbahar – kış döneminde herkese doyasıya gezme fırsatı sunuyor.

Yeni Avantaj Rotamız Nevşehir!

Her ay olduğu gibi Ağustos ayında da Avantaj Rotası ile yeni fırsatlar sizi bekliyor! AnadoluJet, Avantaj Rotasını Nevşehir’e çevirdi! Ağustos’da Nevşehir’e uçun ve birçok indirimden yararlanın! Ayrıca Ağustos ayı boyunca JetGençliler Nevşehir’e %50* indirimli uçma fırsatı yakalıyor!

Ağustos’ta Nevşehir’e…


Nevşehir’e AnadoluJet’le en avantajlı fiyatlarla uçmakla kalmayın, marka işbirlikleriyle de Nevşehir’i keşfetme fırsatını yakalayın! Ayrıca JetGençliler Ağustos ayı boyunca Nevşehir’e%50* indirimli uçuyor!
Avantaj Rotası’nda avantajlar bitmiyor, AnadoluJet yolcularına özel, Ahiler Kalkınma Ajansı’ndan ve Forum Kapadokya AVM’den ücretsiz hediyeler sizleri bekliyor. Nevşehir’e özel tüm bu fırsatlardan** yararlanmak içinAnadoluJet Uçuş Kartınızı***göstermeniz yeterli!

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.