banner461
banner195

Antalya-Nevşehir Uçuşları 30 Nisan'dan itibaren Başlıyor

AnadoluJet,30 Nisan 2014'den itibaren Antalya Havalimanı ile Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan karşılıklı seferler düzenleyecek.Seferler yaz tarifesi boyunca haftanın 5 günü gerçekleşecek.

 Antalya-Nevşehir Uçuşları 30 Nisan'dan itibaren Başlıyor
22 Ocak 2014 Çarşamba 21:22

banner143
banner134

Kapadokya'nın hayalleri gerçekleşiyor...
AnadoluJet'in Antalya Havalimanı ile Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan karşılıklı seferlerinin ilki, 30 Nisan'da yapılacak. Seferler yaz tarifesi boyunca haftanın 5 günü gerçekleşecek. AnadoluJet, Antalya Havalimanı ile Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan karşılıklı seferler düzenleyecek.AnadoluJet'ten yapılan yazılı açıklamada, sektörde beşinci yılını geride bırakan AnadoluJet'in uçuş ağına yeni bir uçuş noktası daha eklemeye hazırlandığı bildirildi.Yolculardan gelen talep doğrultusunda Orta Anadolu'nun kültür turizmi açısından önemli durağı olan Kapadokya'nın, tatil başkenti Antalya'ya bağlanacağı belirtilen açıklamada, söz konusu seferlerin haftanın 5 günü yapılacağı kaydedildi.Seferlerin 30 Nisan'dan itibaren başlayacağı bildirilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:"AnadoluJet'in Nevşehir Kapadokya-Antalya uçuşları, tatil ve kültür turizminin önemli durakları arasında köprü kuracak. Yalnızca Nevşehir için değil, Kayseri, Kırşehir, Aksaray ve Niğde'deki seyahat imkanlarını da vatandaşlar için daha konforlu bir seviyeye taşıyacak uçuşlar, yaz tarifesi boyunca haftanın 5 günü gerçekleşecek. Bölgenin turizm alanındaki gelişimine de önemli ölçüde katkı yapacak uçuşlardan AnadoluJet yolcularının daha rahat yararlanması için Kapadokya çevresindeki il ve ilçelerden havalimanına servis hizmeti de gerçekleştirilecek. Özellikle yaz döneminde binlerce turisti misafir eden Antalya ve Kapadokya, artık AnadoluJet ile birbirine çok daha yakın olacak."Hızır Hacısalihoğlu AnadoluJet, Antalya Havalimanı ile Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan karşılıklı seferler düzenleyecek.AnadoluJet'ten yapılan yazılı açıklamada, sektörde beşinci yılını geride bırakan AnadoluJet'in uçuş ağına yeni bir uçuş noktası daha eklemeye hazırlandığı bildirildi.Yolculardan gelen talep doğrultusunda Orta Anadolu'nun kültür turizmi açısından önemli durağı olan Kapadokya'nın, tatil başkenti Antalya'ya bağlanacağı belirtilen açıklamada, söz konusu seferlerin haftanın 5 günü yapılacağı kaydedildi.Seferlerin 30 Nisan'dan itibaren başlayacağı bildirilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"AnadoluJet'in Nevşehir Kapadokya-Antalya uçuşları, tatil ve kültür turizminin önemli durakları arasında köprü kuracak. Yalnızca Nevşehir için değil, Kayseri, Kırşehir, Aksaray ve Niğde'deki seyahat imkanlarını da vatandaşlar için daha konforlu bir seviyeye taşıyacak uçuşlar, yaz tarifesi boyunca haftanın 5 günü gerçekleşecek. Bölgenin turizm alanındaki gelişimine de önemli ölçüde katkı yapacak uçuşlardan AnadoluJet yolcularının daha rahat yararlanması için Kapadokya çevresindeki il ve ilçelerden havalimanına servis hizmeti de gerçekleştirilecek. Özellikle yaz döneminde binlerce turisti misafir eden Antalya ve Kapadokya, artık AnadoluJet ile birbirine çok daha yakın olacak."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hamdullah zeybek - 4 yıl önce
durmak yokkk halkı uçurmaya devam