banner461
banner195

Antalya'da 6.0 Büyüklüğünde deprem! Son dakika

Şuan elimize ulaşan bilgilere göre Akdeniz'de yani Antalyada deprem meydana geldi. Depremde son durum nedir işte tüm ayrıntıları ile sonda dakika haberleri bu sayfada. Antalya'da ne zaman deprem oldumu işte son durum.

28 Aralık 2013 Cumartesi 17:42

banner143
banner134

 Antalya'da deprem meydana geldi. Türkiye'nin en büyük turizm kaynaklarından olan Antalya'da 6.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde ölü yada yaralı var mı bilinmiyor? Antalya'da depremin Körfez'de meydana geldiği söyleniyor. Antalya'da son durum ne? Deprem oldu.Antalya'da derem meydana geldi. Antalya'da çok büyük bir deprem meydana geldi. antalya'da meydana gelen depremin ayrıntıları henüz düşmüş değil. Deprem sırasında İnsanlar evlerinde duramamışlar. An be an duvarlar sallanmış ve avizeler dahi oynamış. Ölü yada yaralı var mı bilinmiyor. Depremin özellikle Manavgat tarafından aşırı hissedildiği ve henüz ölü yada yaralı haberi açıklanmadığı bilgisi elimize ulaştı. Her ihtimale karşı olay yerine sağlık ekipleri yollandı. 

Gelen son bilgilere can kaybı ve yıkımın olmadığı söyleniyor. Antalya'da meydana gelen deprem yaklaşık 15 dakika önce meydana geldi. Deprem 17.23 sıralarında meydana geldi. ...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.