banner461
banner195

Arkadaş Kurbanı Ramazan Çataltepe Gülşehir'de Toprağa Verildi

Geçtiğimiz Günlerde Gülşehir Kızılırmak kenarında arkadaşları ile avlanırken kaza sonucu vurularak hayatını kaybeden 17 yaşındaki Ramazan Çataltepe sevenlerinin Gözyaşları Arasında Ebediyete Ugurlandı.

Arkadaş Kurbanı Ramazan Çataltepe Gülşehir'de Toprağa Verildi
22 Ocak 2015 Perşembe 20:42

banner143
banner134
Geçtiğimiz Günlerde Gülşehir Kızılırmak kenarında avlanırken kaza sonucu arkadaşının silahından çıkan kurşun ile vurularak hayatını kaybeden Ramazan ÇATALTEPE; sevenleri nin Gözyaşları Arasında Ebediyete Ugurlandı.
 
Gülşehir Yasta...!
 
Gülşehir e bağlı Yeşilöz köyü Camii'nde bu gün saat 10:00 da Kılınan cenaze Namazı'ndan sonra Yeşilöz köyü Mezarlığında Sevenlerinin Göz Yaşları Arasında Toprağa verilen 17 yaşındaki lise ögrencisi Ramazan ÇATALTEPE nin cenazesine, Özellikle okul ve sosyal arkadaşlarının yanı sıra Üst düzey yöneticiler, Gülşehir'li vatandaşlar,Dostları ve Akrabaları katıldı.
 
ÇATALTEPE nin Toprağa verilme esnasında arkadaşları ve akrabaları duygusal anlar yaşadı.
 
Fibhaber.com Olarak Merhum Kardeşimiz Ramazan ÇATALTEPE ye Yüce ALLAH'dan Rahmet; Geride kalan kederli ailesine Sabırlar dileriz.

 
Ramazan ÇATALTEPE kimdir?: Gülşehir yeni belediye iş merkezi altında 2013 yılından bu yana hizmet vermekte olan Çavuşoğulları Tur adlı firmanın sahibi; Yusuf ÇATALTEPE nin oğluydu. 17 Yaşındaki talihsiz gencimiz Gülşehir Lisesi nde eğitim görmekteydi.Allah rahmet eylesin...


Kaynak: Samet Steş / KAPİMED Foto : Orçun Yıldırım

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
erdal - 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekani cenet olsun