banner461
banner195

Artunay, Polis Teşkilatı'nın 172. kuruluş yıl dönümünü kutladı

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, "Türk Polis Teşkilatı'nın 172. kuruluş yıl dönümünde, bütün polislerimizin polis haftasını en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

Artunay, Polis Teşkilatı'nın 172. kuruluş yıl dönümünü kutladı
08 Nisan 2017 Cumartesi 14:53

banner143
banner134
Türk Polis Teşkilatı'nın 172. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama yapan Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Türk Polis Teşkilatımızın 172.yılını kutlamakta olduğumuz bugünlerde, Polisimiz, Kahramanlık, Fedakarlık ve başarılarıyla milletimizin engin sevgi ve güvenini kazanmanın onur ve gururunu yaşamaktadır.
 
Kurulduğu 1845 yılından itibaren sürekli değişen ve gelişen dünya koşullarına uygun olarak, hızlı bir şekilde kendini yenileyen ve geliştiren teşkilatımız, başarılarıyla halkımızın gönlünde haklı bir yer edinmiştir.
 
Ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir İlimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında, üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı güler yüzlü, objektif, saydam, eğitimli ve özverili görev anlayışıyla yerine getirmektesiniz. Bugüne kadar birlikte yaptığımız çalışmalarla halkın sevgi, güven ve desteğini aldık. Bundan sonra da yapacağımız hizmetlerde insan haklarına saygılı, hukukun üstünlüğüne inanan, aynı inanç ve özveriyle görevlerimizi sürdüreceğiz.
 
Bu vesileyle teşkilatımızın 172.yılında kahraman şehitlerimiz rahmetle, gazileri, malülleri ve emeklilerimizi minnetle anarken, tüm meslektaşlarımın eş ve çocuklarının kuruluş yıldönümünü kutluyor, sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.
 
 Öte yandan Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. yılı tüm yurtta olduğu gibi Nevşehir'de de çeşitli etkinliklerle kutlanacağı bildirildi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.