banner461
banner195

Aşere Takrib Tayyibe Kursu İlk Mezunlarını Verdi

Nevşehir İl Müftülüğünün açmış olduğu aşere takrip kursu ilk dönem mezunlarını verdi.11 Nisan da yapılan sınavda onaltı kursiyerin tamamı başarılı olarak diploma almaya hak kazandı.

Aşere Takrib Tayyibe Kursu İlk Mezunlarını Verdi
14 Nisan 2015 Salı 10:18

banner143
banner134
Nevşehir İl Müftülüğünün açmış olduğu aşere takrip kursu ilk dönem mezunlarını verdi.11 Nisan da yapılan sınavda onaltı kursiyerin tamamı başarılı olarak diploma almaya hak kazandılar.

Evrensel hafızlar derneği Nevşehir şubesi olarak dernek başkanı Fatih Ateş hocalarımızı başarılarından dolayı tebrik ederek bütün kursiyerlere yemek ikramında bulundu. Bu akşamki yemeği hafızlar derneği tertip etti.

Dernek Başkanı İlimizde böyle bir kursun varlığının kendilerini sevindirdiğini önümüzdeki eğitim döneminde de kıraat kursunun yeni kursiyerlerle eğitime devam etmesinin hem ilimiz için hem de hafızlık müessesesi için önemli olduğunu söyledi.

Dernek Başkanı Fatih Ateş kıraat kursu hocası Fatih Aydın'ı ve kursiyerleri başarılarından dolayı kutladı. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ılhan kaya - 3 yıl önce
Rabbim ömrünü uzun etsin.İşaaallah hizmetleri daim olsun
Avatar
mustafa arisut - 3 yıl önce
Tüm kardeşlerimi basarilarindan dolayi tebrik ediyorum Bu kursun acilmasindan itibaren emegi gecen herkesi ve özellikle hocamız şeyh ül kurra Fatih Aydin hocamıza şükranlşükranlarımizi sunuyorum
Avatar
ali - 3 yıl önce
allah devamını nasib eylesin inşeallah
Avatar
mustafa Arisut - 3 yıl önce
Masallah Rabbim başarılarının devamını nasip etsin
Avatar
FATİH ATEŞ - 3 yıl önce
fati̇h aydin hocamin elleri̇nden öpüyorum .bu başarida hak sahi̇bi̇ olan kendi̇si̇di̇r.rabbi̇m hayirli hi̇zmetleri̇ni̇ dai̇m etsi̇n.
Avatar
ibrahim Şahin - 3 yıl önce
Tüm arkadaşları tebrik ediyor, başta Fatih Aydın hocam ve bu hayırlı hizmeti Nevşehir e hediye eden Dr. Süleyman Aktaş Müftümüze şükranlarımı sunarım
Avatar
ibrahim Şahin - 3 yıl önce
Tüm arkadaşları tebrik ediyor ve başta Fatih Aydın hocam ve bu hayırlı hizmeti Nevşehir e hediye eden Dr. Süleyman Aktaş Müftümüze şükranlarımı sunarım
Avatar
Fatih Aydın Hoca 'ya Saygı ve Selam ile - 3 yıl önce
fatih hoca 'dan allah razi olsun türki̇ye geneli̇nde çok az sayida açilan bu kursu bölgemi̇ze geti̇rmi̇ş ve başarili hocalar yeti̇şti̇rmi̇şti̇r.müftülükteki arkadaşlarada selam olsun bu hocalarimizin arkasinda durmayip memurun i̇zi̇n hakkini bi̇le sikinti yaparak engel olmaya çalişanlar destek vermeyenlere.