banner461
banner195

ASKF’dan 2 Avukata Teşekkür

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Avcı, Nevşehir’de disiplin kurulunda görev alan iki avukata teşekkür etti.

ASKF’dan 2 Avukata Teşekkür
09 Aralık 2013 Pazartesi 10:29

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Avcı, Nevşehir’de disiplin kurulunda görev alan iki avukata teşekkür etti.

Disiplin kurullarında avukat görevlendirmesinin mecburi tutulduğunu kaybeden ASKF Başkanı Mustafa Avcı, şu ana kadar disiplin kurulunda hiçbir ücret bile talep etmeden görev alan Nevşehir Barosu Avukatlarından Av. Suat Karaduman ile Av. Yaşar Çekiç’e teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Avcı, “İlimizde amatör spor kulüpleri bünyesinde oluşturulan ve avukatların da içerisinde bulunması federasyon tarafından mecburi hale getirilen disiplin kurulunda görev alan Nevşehir Barosu avukatlarımızdan Av. Suat Karaduman ve Av. Yaşar Çekiç’e gösterdikleri hassasiyet dolayısıyla kendilerine teşekkür ediyorum. Zira bir ara başka isimlerin bu işi yapması gündeme geldi. İnanın bu işi yapacak avukat bulamadık Nevşehir’de. O nedenle her iki avukatımıza amatör spora katkılarından dolayı teşekkürü borç biliriz” açıklamalarında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.