banner461
banner195

Askıda Elbise Kalmadı‏ !!!

Nevşehir Belediyesi’nin katkıları ve bir grup Nevşehirli hayırsever tarafından hayata geçirilen ‘Askıda Elbise’ projesi kapsamında açılan mağazaya ihtiyaç sahibi vatandaşların büyük ilgi gösterdiği belirtildi.

Askıda Elbise Kalmadı‏ !!!
23 Şubat 2016 Salı 18:49

banner143
banner134
Nevşehir Sebze Pazarı’ndaki 2 nolu kapı yanındaki alanda hayırseverlerin girişimi ile geçtiğimiz hafta hizmete açılan ‘Askıda Elbise’ mağazasında ihtiyaç sahibi yaklaşık 2000 aileye hayırsever vatandaşlarımızın bağışladığı elbiseler dağıtıldı.

Askıda Elbise Kalmadı‏ !!!Kampanyanın gönüllüleri adına açıklamada bulunan Fikret Şanlıbaba, Askıda Elbise mağazamıza, Nevşehir Halkımızın gösterdiği büyük destek ve teveccühleri ile daha ilk ayda yaklaşık 2000 kişiyi giydirdik ve dükkanımız Hamd olsun tamamen boşaldı ... Yaptıkları bu anlamlı bağışlar nedeniyle de tüm Nevşehirli hayırseverlerimizden Allah  razı olsun ”dedi.

Haydi Nevşehir, tekrar tekrar ihtiyaç sahiplerinin elinden tutalım. Nevşehir'de yaşayan ihitiyaç sahibi kendi vatandaşlarımız, Suriyeliler, Afgan'lar ,Türkmen, Filistinli ve Iraklı fakir ailelerin elinden tutalım.

Mağazamızda ihtiyaç sahipleri için Halı battaniye tencere tava oyuncak ve elbise lazım 
Herkesi kampanyaya bekliyoruz. Herkesin bu anlamlı kampanyaya katılabileceği bir şey bekliyoruz inşallah” dedi.

Askıda Elbise mağazasına katkıda bulunmak isteyen hayırseverler,  Nevşehir Sebze Pazarı 2 nolu kapı yanındaki merkeze,  saat 13.00-17.00 arasında bağışta bulunabilecekler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.