banner461
banner195

Assolistler Sahneye En Son Çıkarmış

Nevşehir’de şu ana kadar seçim hareketliliğinin kalbi iktidar partisi Ak Parti’de attı. Ancak, aday adaylığı sürecinin bitimine kadar daha pek çok isim aday adaylığı başvurusunda bulunacak. Genel ilke ise Assolistler Sahneye En Son Çıkar.

Assolistler Sahneye En Son Çıkarmış
25 Ekim 2013 Cuma 12:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de şu ana kadar seçim hareketliliğinin kalbi iktidar partisi Ak Parti’de attı. Ancak, aday adaylığı sürecinin bitimine kadar daha pek çok isim aday adaylığı başvurusunda bulunacak. Genel ilke ise Assolistler Sahneye En Son Çıkar.

Ak Partide; İki dönem Göreme belediye başkanlığı yapan Mustafa Mızrak, Göre kasabasından Ali Kılıç, Hasan Mercan, Kaymaklı kasabasında Süt Birliği Başkanı Mehmet Turhan, Nar Kasabasında İl Sağlık Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü Aydın Taşkın ve Uçhisar belediye başkan aday adaylarından Ahmet Taygurt gibi isimler öncelikle rakiplerini ölçüp tartmak istiyor.

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisinde Merkezde Nevşehir Belediye Başkan adayı Serkan Sağlamer’in de yine önümüzdeki günlerde resmi aday adaylığı başvurusunu yapması bekleniyor.

Milliyetçi Hareket Partisinde ise il başkanlığı aday adaylığı sürecini büyük bir titizlikle basından uzak yürütme gayretini sürdürüyor. O nedenle kimin Milliyetçi Hareket Partisinden aday adayı olarak başvuruda bulunduğuna dair sağlıklı bir bilgi vermek deveye hendek atlatmaktan bile zor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.