banner461
banner195

Atalay Demirci 20 Nisan’da Nevşehir’de

Ülkemizde son dönemlerde adını duyurmaya başlayan Atalay Demirci’nin Stand-Up şovu 20 Nisan 2014 Pazar günü Nevşehir’de.İşte fiyatları...

 Atalay Demirci 20 Nisan’da Nevşehir’de
17 Nisan 2014 Perşembe 19:30

banner143
banner134

 “Kel Alaka” 20 Nisan’da Nevşehir’de

NEVŞEHİR(MHA) Ülkemizde son dönemlerde adını duyurmaya başlayan Atalay Demirci’nin Stand-Up şovu 20 Nisan 2014 Pazar günü Nevşehir’de.

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek olan Stand-Up Şovu’nun bilet fiyatlarının pahalı olmasından dert yanan Nevşehirliler bilet fiyatlarının biraz aşağı çekilmesini bekliyor.

20 Nisan Pazar akşamı Saat 20.00’ da yapılacak olan etkinliğe özellikle orta ve üst gelir seciyesine sahip ailelerin katılmaları söz konusu.
Atalay Demirci hiç duymadığınız yeni ve birbirinden eğlenceli hikayeleriyle sizlerle...Kel Alaka tam gaz devam ediyor...Atalay Demirci, yeni gösterisi Kel Alaka ile "Bu espriyi arkadaşlar arasında anlatsam acayip prim yaparım haa!" dedirtmeye devam ediyor.Kıvrak zekası ve parlak kafası ile en saygı duyulan komedyenler arasında yerini alan ve çoluk-çocuk, genç-yaşlı, protokol-balkon demeden herkesi güldürmeyi başaran Atalay Demirci, Kel Alaka ile 80 gösteride 60 binden fazla seyirci ile buluştu ve hızını kesmeye de niyeti yok. Ben gülmem diyene kahkaha attıran, çok gülerim diyeni komaya sokan bu gösteri için siz de vakit kaybetmeden hemen yerinizi ayırtın. 

Bilet Fiyatları

1. Kategori - 39.50 TL

2. Kategori - 34.00 TL


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
asım - 4 yıl önce
Biletleri nereden temin edebiliyoruz
Avatar
metin - 4 yıl önce
Çooook pahalı bu biletler ucuzlatsalar gideriz
Avatar
pahalı - 4 yıl önce
çok pahalı çooooooooookkkk
Avatar
Oktay - 4 yıl önce
Bu adamı halk seçti halka baştan borcunu odemesi gerekir bedava olmasi gerek bence