banner461
banner195

Atatürk’ün Hacıbektaş’a Gelişinin 95. Yıl Dönümü Kutlandı

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve NEHÜ Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Hacıbektaş’a Gelişinin 95. Yıldönümü törenine katıldı.

Atatürk’ün Hacıbektaş’a Gelişinin 95. Yıl Dönümü Kutlandı
22 Aralık 2014 Pazartesi 15:13

banner143
banner134

 Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Hacıbektaş’a Gelişinin 95. Yıldönümü törenine katıldı.

Nevşehir’in Hacıbektaş İlçesi Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene; Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın yanı sıra Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Metin Kalaylıoğlu, Hacıbektaş Kaymakamı İhsan Çiğil, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu ile mülki amirler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.  

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ve Atatürk anıtına çelenklerin sunulması ile başlayan törende, Atatürk koşusuna katılan atletler taşıdıkları Türk Bayrağını Vali Ceylan’a teslim etti.

Protokol üyelerinin ve katılımcıların Atatürk Evi’ni ziyaretlerinin ardından tören, Hacıbektaş Kültür Sanat Merkezinde devam etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.