banner461
banner195

Atıf Emre Bilgin'in Muhteşem Sünnet Düğünü

Nevşehir in sevilen ve saygın ailelerinden "Bilgin ve Haspaylan" Ailelerinin biricik evlatları "Atıf Emre Bilgin'in" muhteşem sünnet merasimi davetlilerden tam not aldı.

Atıf Emre Bilgin'in Muhteşem Sünnet Düğünü
30 Ağustos 2016 Salı 12:54

banner143
banner134
Nurten ve Salih Bilgin'in yakışıklı oğulları Atıf Emre'nin Kapadokya Lodge Otel Havuz Başı mekânında düzenlenen görkemli bir tören ile Peygamber Efendimizin sünnetini yerine getirerek erkekliğe ilk adımını attı.

Nevşehirin sevilen ve saygın ailelerinden "Bilgin ve Haspaylan"  Ailelerinin biricik evlatları "Atıf Emre Bilgin'in" muhteşem sünnet merasimi davetlilerden tam not aldı.

Kapıda Davul'la karşılanan Minik Atıf Emre'nin Sünnet merasimine Nevşehirli İş Adamları Sacit Uzer, Ali Uzer, Abdullah Salaş, Adnan Çalışkaner, Ali ve Ahmet Göncü, Halim Göncü ile çok sayıda eş dost akraba ve kabalalık bir davetli topluluğu katıldı.   
 
Fasıl Ekibinin seslendirdiği birbirinden güzel parçalar davetlilerden büyük beğeni topladı.


Sünnet düğününde aileler konuklarını kapıda karşılayarak en iyi şekilde ağırlarken, Anne Nurten ve Baba Salih Bilgin, “Sünnet şölenimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Sünnet düğünün sunumlarını FİB Ajans ve Organizasyon Adına Fikret Çapacı yaparken Düğünde Minik Atıf Emre Mehter müziği eşliğinde Yeniçeri Askerleri ile sahneye getirilirken, Karagözle Hacıvat, Nasrettin Hoca, Nedimeler ve Palyaçolarda sünnet düğününe katılan çocukları eğlendirdi. Sünnet pastasına müteakiben konuklara Osmanlı Şerbeti ikram edildi.

Daha sonra torunları Atıf Emre'ye Annanesi Meziyet Haspaylan ve Babaannesi Neziha Bilgin​ tarafından Kuran ı Kerim ve Türk Bayrağı verilmeside davetlileri duygulandırrıken uzun süre alkışlandı.

Birçok akraba ve dostunda katıldığı sünnet düğününde  "Nurten ve Salih Bilgin" çifti oğulları Atıf Emre’nin sünneti ile yaşadığı gururu misafirleri ile paylaştı.  

Sünnet-i müekkedeleri yerine getiren Minik Atıf Emre'nin Erkekliğe adım attığı bu gurur gününde anne ve babası Nurten, Salih BİLGİN Çifti, “Bu gün ailemiz için en önemli ve güzel günlerden biridir. Bu gururu ve mutluluğu yıllar önce oğlumuzun doğumu ile yaşamıştık. Bu günde erkekliğe adımlarıyla yaşama devam ettik. Böylesine önemli bir günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Allah’ın izni ile inşallah oğlumuzun mürüvvetini görmekte bir arada nasip olur” dediler.

Sünnetin aile büyükleri FİB Ajans Organizasyon ve Kapadokya Lodge Otel çalışanlarına gösterdikleri hizmetten ve ilgiden dolayı teşekkür ettiklerini ilettiler.


Bizde FİB Ajans Organizasyon olarak Bilgin ailesine yavrularıyla beraber ömür boyu mutluluklar dileriz.

Düğün ve Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir ve Kapadokya da ki en önmeli adresi FİB ajans & Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444 
GSM: 0 532 627 28 74
www.nevsehirorganizasyon.com
www.fibajans.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.