banner461
banner195

ATTDER Başkanlığından İstasyon Ziyareti‏

ATTDER Nevşehir İl Başkanı Süleyman Gökşin, Tevfide Sapsağlam ve Burak Koşar Ürgüp 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda çalışan 112 ekibine ziyarette bulundu.

ATTDER Başkanlığından İstasyon Ziyareti‏
13 Şubat 2015 Cuma 21:33

banner143
banner134
 ATTDER Nevşehir İl Başkanı Süleyman Gökşin, Tevfide Sapsağlam ve Burak Koşar Ürgüp 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda çalışan 112 ekibine ziyarette bulundu.İl Başkanı Süleyman Gökşin tarafından derneğin misyonu ve vizyonu anlatılarak faaliyetler hakkında bilgi verildi. Derneğin meslek alanındaki kazanımlarından, projelerden bahsetti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 112 ekibi, teşekkürlerini iletti.

ATTDER'den Kaymakam Balcıya Ziyaret


Nevşehir’de Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Nevşehir İl Başkanı Süleyman Gökşin, Tevfide Sapsağlam ve Burak Koşar Kaymakam Alper Balcı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, ATTDER Nevşehir İl Başkanı Süleyman Gökşin, Kaymakam Balcı’ya Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği’nin yönetimini tanıtarak Dernekçe yaptıkları faaliyetleri , Acil Tıp Teknisyenleri, teknikerleri (paramedik) ve 112 çalışanlarının yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri dile getirildi. Ayrıca Ürgüp’te bulunan 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonun problemlerinden bahsederek bilgiler verdi.

Kaymakam Balcı Ziyaretten Duyduğu memnuniyeti dile getirirken Nevşehir’de yeni teşkilatlandırılan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği 'ne yeni görevlerinde başarılar dileyerek, sağlık hizmetlerinin gelişimi adına her türlü projeye destek vereceğini belirterek. Düzenleyecekleri bütün etkinlik ve organizasyonlara katılacağını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.