banner461
banner195

Avanos Çalış Kasabası Belediye Başkanı Adayı‏

30 Mart 2014 günü yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde 1 Ekim - 1 Kasım 2013 tarihleri arasında adaylık başvuruları sürecinde ; Avanos Çalış Kasabasından AK Parti’den ilk aday adayı Alpaslan Özer oldu.

Avanos Çalış Kasabası Belediye Başkanı Adayı‏
24 Ekim 2013 Perşembe 21:59

banner143
banner134

 30 Mart 2014 günü yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde 1 Ekim - 1 Kasım 2013 tarihleri arasında adaylık başvuruları sürecinde ; 

Avanos Çalış Kasabamızdan AK Parti’den ilk aday adayı işadamı Alpaslan ÖZER oldu. ÖZER adaylık başvurusunu AK Parti Avanos İlçe Başkanı Serkan FERALAN'a verdi. Avanos AK Parti Teşkilat Başkanı Ethem DEMİRDAŞ' da başvuru esnasında hazır bulundu. 

Alpslan ÖZER ;  Çalış Belediye Başkanı olarak, Belediye meclis üyelerimiz,ekibimizle birlikte 5 senedir halkımızın ve partimizin desteğiyle,  birlik beraberlik  içerisin de insan odaklı belediye başkanlığı yapmış olduğumuzu düşünüyorum.Hizmetimizi bu ikinci dönemde de  yine sizlerle beraber sizlerin desteğiyle inşallah yenidönemde de yapabilmek adına AK Parti’den Avanos Çalış Kasabamız Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurumu şuan itibari ile yapıyorum, ülkemize, şehrimize, ilçemize, partimize ve hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.  

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
çalışlı - 5 yıl önce
3 yıl,çalışın büyük sıkıntılı işlerini çözdü.dürüst arkadaşla yola devam kararı çok dogru bir karar.
Avatar
ERKUT GÖKÇEK - 5 yıl önce
hayirli ,ugurlu olsun
Avatar
ÇALIŞ - 5 yıl önce
secilmesi çok uzak ihtimal gibi görünüyor fazla bir katkısı olmadı kasabaya..
Avatar
Mustafa - 5 yıl önce
Çalisli kardesim ne yapti aceba sayin baskanimiz hangi isleri çozdü hemde buyuk işler diyosun ben bi halt göremiyorum ama gercekten secilmesi zor bu sefer. Ben sahsen oy vermicem bu dönem yazik yani 5 yildir elle tutulacak bi is göremiyorum her gelen gideni aratir oldu. Aldiginiz maas ta yetimlerin hakki var biraz hakkini verseniz iyi olur.
Avatar
fehmi demir - 5 yıl önce
Arkadaslar ben belediye de calisiyorum bizim 4000 lira alacagimiz var vermiyor kendi maasini hemen aliyor.bize gelince sonra diyor calismaya gelince de hic cslismadi 5 yil yatti simdide bir 5 yil daha yatacak. Personel olarak karar aldik oyumuzu vermiyoruz.
Avatar
çalışlılar - 5 yıl önce
böyle başkana,böyle personel.2 elaman hariç,başkandan ve personelden inşallah 30 mart ta çalış kurtulacak.allının teriynen çalışanlar,hak ettigi yere gelecek.
Avatar
çalışlı vadandaş - 5 yıl önce
ben kireç tuglada,sırtımdan günlük 500 torba kireç geçiyo,maşım mesaiyle 1000 lirayı geçmiyor.fehmi bey,yattıgı yerde 2,500 lira alıyor.2014 te reisede,elemanlarınada yol verecegiz.
Avatar
çalışlı seçmen - 5 yıl önce
zeynal olursa şart koşacagım.mehmet koç,femi,harun.bunlar oldugu sürece oy moy,yok.