banner461
banner195

Avanos İlçemiz Göz Kamaştırıyor…

Avanos Nevşehir ve bölgenin parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.

Avanos İlçemiz Göz Kamaştırıyor…
26 Şubat 2013 Salı 19:15

banner143
Avanos İlçemiz Göz Kamaştırıyor…
İlgili Galeriye Git
banner134

 Avanos Nevşehir ve bölgenin parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Avanos Belediyesi "Kızılırmak Kenarı Düzenleme Projesi" sahası içerisinde yer alan, Doğu Çevre Yolu Köprüsü istikametinde, otopark alanı üzerinde bulunan alanda yeşil alan düzenleme çalışmaları devam ediyor.

 

Otopark alanı üzerinde bulunan boş alandaki sazlıklar temizlenerek toprak dolgusu yapılıyor. Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ, Başkan Yardımcısı Orhan TAŞ ile birlikte devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Başkanı Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ, ırmak kenarında gezinti yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

 

Çalışmaların devam ettiği alanda zemin hazırlıklarına müteakip peyzaj çalışmalarına geçilerek Avanos  ilçemize yeni güzel alanlar kazandırılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
urguplü - 5 yıl önce
teşekür ederiz başkan ailece gezme imkanı bulduğumuz bir yer.
Avatar
ürgüp - 5 yıl önce
sayın ürgüplü kardeşim avanosa taşınabilirsiniz git gel yapmaktan kurtulursunuz.
Avatar
ürgüp sevdalısı - 5 yıl önce
lütfen art niyet aramayiniz.bu bizim acimiz.türkiyede taninmiş bir ilçe mağlesef vasifsiz insanlarin elinde.mustafa körükçü ye hayranız.gerek eğitimi,gerek kültürü,gerekse insana yaklaşımı ile takdire şayan bir başkan.elimizde olsada sayın başbakanımıza iletebilsek.
Avatar
avanoslu - 5 yıl önce
kıskanma ne olur çalış seninde olur arkadaş
Avatar
ürgüp sevdalısı - 5 yıl önce @avanoslu
yıllardır siz ürgüpü kıskandınız şimdi ise biz size kıptayla bakıyoruz.başkanıza sahip olun.avanos kapadokyanın merkezi oldu.ürgüp ise gittikce köhneleşiyor.