banner461
banner195

Avanos Kaymakamı Baytok, Saraykent ilçesine atandı

Nevşehir'de Gülşehir ve son olarak ta Avanos'a vekaleten Kaymakamlık görevinde bulunan Muhammet Sait Baytok, Yozgat'ın Saraykent ilçesine Görevlendirildi.

Avanos Kaymakamı Baytok, Saraykent ilçesine atandı
31 Ağustos 2017 Perşembe 15:59

banner143
banner134
Nevşehir'de Gülşehir ve son olarakta Avanos'a vekaleten Kaymakamlık görevinde bulunan Muhammet Sait Baytok,Yozgat'ın Saraykent ilçesine Görevlendirildi. Baytok'a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Muhammet Sait Baytok kimdir?
1988 yılında Kırıkkale´de doğdu. 2012 yılında Ankara Gazi Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. 2014´de İçişleri Bakanlığında İçişleri Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı. 1,5 yıl burada görev yaptıktan sonra İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakamlık sınavını kazanarak, 2015 yılında Kırşehir Kaymakam Adayı olarak mesleğe intisap etti. Kırşehir İlinde Vilayet stajını tamamladı.Yozgat İli Yerköy İlçesinde 1. Kaymakam Refikliği stajını, Ankara İli Çamlıdere İlçesinde 2. Refiklik stajını bitirdi. Ardından İçişleri Bakanlığı tarafından Aydın İli Yenipazar İlçesine Kaymakam Vekili olarak görevlendirildi. Vekalet görevinin ardından İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında teftiş stajını bitirdi. Daha sonra Bakanlıkça Hatay İli Yayladağı İlçesine görevlendirildi. Bir süre burada görev yaptıktan sonra İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen dil eğitimine katıldı. Gülşehir İlçesine Bakanlıkça vekaleten görevlendirilikten sonra, 08.03.2017 tarihinde ilçemizdeki görevine başladı. Kaymakam Baytok, halen Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İktisat Politikası alanında Yüksek Lisans yapmaktadır.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.