banner461
banner195

Avanos Kaymakamı Eldivan Hayırseverleri Okul Yaptırmaya Davet Etti

Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN Hayırseverleri Okul Yaptırmaya Davet Etti.

Avanos Kaymakamı Eldivan Hayırseverleri Okul Yaptırmaya Davet Etti
19 Mayıs 2016 Perşembe 11:08

banner143
banner134
Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN ilçede eğitim öğretime katkı veren hayırsever vatandaşları Okul Yapımına Davet Etti.
Avanos Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunda açılan Tübitak 4006 Bilim Fuarı´nı ziyaretinde derslikleri ziyaret ederek eğitim verilen binanın yetersiz kaldığını Her Yıl Binanın tadilat gördüğünü, yenilendiğini Eğitime büyük Önem veren Avanos’lu hayırsever Vatandaşlarımızdan Ek Bina yapımına destek vermelerini istedi. Kaymakam ELDİVAN yaptığı açıklamada ; Avanosumuz Eğitime büyük önem veren İlçelerin başında geliyor. Tübitak 4006 Bilim Fuarında Geleceğin Türkiye’si Çocuklarımız Süper Projeler geliştirmiş ancak eğitim gördükleri binanın fiziki şartları Devlet olarak her ne kadar tadilat yapılsada eski bina yetersiz İlçemiz Hayırseverlerini Geleceğin Türkiyesi Çocuklarımızın daha iyi eğitim görecekleri bir  Okul Yapmaya Davet ediyorum dedi.
Kaymakam ELDİVAN’a ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdür v. Malik KAVUK,  İlçe Milli Eğitim Şube  Müdürü Namık KAVRAAL Eşlik etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Göktürk öğretmen - 2 yıl önce
SAYIN ELVAN BU MEMLEKETE YAPILACAK EN BÜYÜK ÇALIŞMA OKUL YAPTIRMAKTIR.....GERISI GELIR ZATEN........ÖRGÜTLEME,,KOORDİNASYON,,,,HAYIRSEVER ZENGINLERLE ILETIŞIM SAĞLAYIN YETER.....ŞIMDIDEN BAŞARILAR.........