banner461
banner195

Avanos Kaymakamı Eldivan'ın Yeni Yıl Mesajı

Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, yayınladığı yeni yıl mesajında, “Yeni yılın tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Avanos Kaymakamı Eldivan'ın Yeni Yıl Mesajı
31 Aralık 2015 Perşembe 09:57

banner143
banner134
Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, yayınladığı yeni yıl mesajında, “Yeni yılın tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Sevinç ve üzüntüleri ile 2015 yılını uğurlarken, ülkemiz ve ilçemiz adına güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2016 yılını sizlerle birlikte karşılamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyorum.

Yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini diliyorum. Yeni yılda ilçemizi her alanda daha da geliştirmek, vatandaşlarımızın geleceğe ümit ve güvenle bakmalarını sağlamak amacıyla toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, saygıdeğer Avanoslu hemşehrilerimizin, ilçemizde görev yapan tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, esnaflarımızın yeni yılını sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.