banner461
banner195

Avanos'ta Başkanlık Odası Yeni Mahallede

“Başkanlık Odası Sokakta” projemiz kapsamında Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce çalışma odasını Yeni Mahalleye taşıdı.

Avanos'ta Başkanlık Odası Yeni Mahallede
23 Ağustos 2016 Salı 18:11

banner143
banner134
“Başkanlık Odası Sokakta” projemiz kapsamında Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce çalışma odasını Yeni Mahalleye taşıdı.

Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, Belediye Birim Müdürleri, Yeni Mahalle MuhtarıMustafa Çete ve vatandaşların katılımı ile Belediye çalışmaları Yeni Mahalleden yürütüldü.

Başkan sabahtan akşama kadar kendisini ziyarete gelen vatandaşlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti. Vatandaşların taleplerini dinledi aynı zamanda yürütülen çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Başkanlık Odası Sokakta projemize halkımızın ilgisi yoğun oldu. Hep birlikte sohbet edilerek, istişarede bulunuldu. Vatandaşlar ve Yeni Mahallede bulunana işletmelerden ikramlar yapıldı. Başkanın sokaktaki çalışma masasına ziyaretler öğle arasında da devam etti. Yeni Mahalle Muhtarımız Mustafa Çete öğleden sonra, Belediye çalışanlarımızı evinde ağırlayarak yemek ikramında bulundu.
Başkanın çalışma odasını mahalleye taşıması ve isteyen herkesin dilediği bir vakitte ziyarette bulunabilmesinin çok güzel bir uygulama olduğunu ifade eden mahalle sakinleri Belediyenin yeni projesinden büyük memnuniyet duyduklarını belirttiler. 7’den 70’e herkes Başkanlık Odasının konuğu oldu.
“Başkanlık Odası Sokakata” projesi ile Belediye Başkanımız İsmet İnce her 15 günde bir, farklı bir mahalleye çalışma odasını taşıyarak, çalışmalarını sokakta yürütecek.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.