banner461
banner195

Avanoslu Sanatçı İlçemizin Tarihi Mekanlarında Klip Çekti

Avanoslu Sanatçı İlçemizin Tarihi Mekanlarını Klibinde Müzikseverlerle Buluşturdu...

Avanoslu Sanatçı İlçemizin Tarihi Mekanlarında Klip Çekti
13 Kasım 2014 Perşembe 13:02

banner143
banner134
Avanoslu Sanatçı İlçemizin Tarihi Mekanlarını Klibinde Müzikseverlerle Buluşturdu...
Klipe mekânlık yapan Avanos’un, tarihi ve mistik görselleri, Avanoslu sanatçı Koray Haklı’nın seslendirdiği parça ile müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

İlçemizin zengin tarihi ve görsel mekanlarında çekilen klip Avanos’un tanıtımına da katkı sağlayacak. Avanoslu değerli müzisyen Koray Haklı, “Avanos’un sanatçısı ve aşığı olarak, ilçemizin tarihi ve mistik havasını bu klipte yansıtmak istedim, bu nedenle klipin bütün çekimlerini Avanos’ta yaparak gerek Avanos sevdalılarının gerekse müzik severlerin beğenisine sunduk” dedi.

Tanıtım klibini haberimiz devamında izleyebilirsiniz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
Nevşehir den bu şekil bir sanatçı çıkması beni hiç gururlandırmıyor aksine üzüyor.içki kötülüklerin anasıdır içki içilen kliplere her zaman karşıyım.sanatçı topluma örnek olması gerekir.
Avatar
maccanlı - 4 yıl önce
aynen katılıyorum nevşehirli'ye..
Avatar
Yorumcu - 4 yıl önce
avonoslu olurda içki olmazmı CHP zihniyetli ilçe orası
Avatar
Narli Mustafa - 4 yıl önce
Koray bu işe yillarini verdi adam tam hayallerine erişme cabasinin son demlerini yasiyor nevsehirimizden gelen yorumlara bakin birakin içkili olsun hangi devirdesiniz madem bu kadar dürüstler var bu şehirde gidince liselere ortaokullara bonzai esrar eroin satanlari evlerine bunları ekenleri engelleyin tabi o uğraş ister ama burada sadece laf salatasi demi..sanatcinin geleceğine çamur at tutmasada izi kalir iste bu şehrin ilerleyememe sebebi bu..