banner461
banner195

Avanos'lu Vatandaşlar Başkandan ve Hizmetlerinden Memnun

Avanoslu Vatandaşlar, göreve geldiği günden beri her Avanos'lunun hayal ettiği projeleri bir bir gerçekleştiren Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü'ye sevgi gösterisinde bulunarak Avanos’a yaptığı hizmetleri takdirle karşıladıklarını ifade ediyorlar.

Avanos'lu Vatandaşlar Başkandan ve Hizmetlerinden Memnun
07 Ocak 2014 Salı 14:25

banner143
banner134
Avanoslu Vatandaşlar “Belediye Başkanımızın sonuna kadar arkasındayız. Başkanımızın yaptıklarını tüm vatandaşlar olarak görüp taktirle karşılıyoruz” dediler.
Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü, gittiği her yerde vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Taraflı tarafsız her kesimden Vatandaşlar, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü’nün son 9,5 yılda yaptığı hizmetlerle ilçenin çehresini değiştirdiğini belirterek “Başkanımızın çalışmalarından çok memnunuz. Avanosumuz hem alt yapı hem Sosyal hemde ekonomik  açısından hızla gelişiyor. Belediye Başkanımızın bu gelişimdeki katkısını görüyor, başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştular.

Gittiği yerlerde vatandaşların hatırını sorup, sohbet ederek sorunlarını dinleyen Başkan Dr.Mustafa Körükcü Avanos’da çok güzel gelişmeler olduğunu belirterek şunları söyledi “ Bizler Allahın izni halkımızın teveccühü ile bu meşakkatli göreve geldik. 9,5 yıl içerisinde yaptığımız hizmetlerle ilçemizin çok önemli sorunlarını çözüme kavuşturduk. İlçemizin çehresini değiştirdik. Çok büyük projelere imza attık. İnşallah bundan sonrada halkımızın layık olduğu en güzel hizmetleri gerçekleştirerek Avanos’umızu daha modern bir şehir yapmanın gayretinde olacağız”dedi.

AVANOS VE AVANOS'LU ARTIK BÜYÜK DÜŞÜNÜYOR...


Körükcü,“Göreve geldiğimizde Avanos’un sorunlarını tek tek tespit ederek uzun soluklu ve çözüm odaklı projeler ürettik. İnsanların yaşamak zorunda olduğu değil, yaşamaktan keyif aldığı bir Avanos için, Başkan Yardımcımızdan, Meclis Üyelerimize, işçimizden memurumuza hep birlikte el ele verdik ve Avanos’u marka kentler arasına sokma hedefiyle yola çıkarak emin adımlarla ilerliyoruz. Bizim en büyük projemiz Avanos halkını mutlu etmektir. İlçe sakinlerimizin “İyi ki Avanosluyum” diyecekleri projeler üretirken belediyecilik hizmetlerimizi de kesintisiz sürdürdük.

Avanos'un KAPADOKYA nın öncülüğünü yaptığı bir Turizm yöresi olmakla beraber yine ilçemizi Bölgenin Kültür ve turizm başkenti yapmak adına önemli çalışmalara imza attık.Kısmet olursa Avanoslu hemşehrilerimin Hayalini kurdukları Mega projeleri dün olduğu gibi bugün ve yarında gerçekleştireceğiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
zekeriyya illeez - 4 yıl önce
57(elli Yedi ) proje konusu yayınladık.Bu Proje konularını daha Mustafa Körükçü Belediye Başkanı değilken,önceki Belediye Başkanı adaylarına da sunmuştum.Avanos'un olmazsa olmaz en önemli üç proje konusu olarak;1.Eski Avanos'un Islahı,2.Irmağın kıyı düzenlemesi.(Daha sonra Elkatmış'ın Milletvekili olduğu dönemde,bu konu proje haline getirlmiştir.)3.Elektrik,telefon tellerinin ilçe genelinde yerin altına alınmasıdır.Şimdi ise;4.olmazsa olmazlardan İmar alanları kıtlığı sorunun çözülmesi ve TOKİ'dir. Mart ayı içerisinde mevcut önceden beri sunduğum ve takip ettiğim proje konularına ilave proje konularını da makale halinde "www.kizilirmakavanos.com" haber portali ve Kızılırmak gazetemizde yayınlayacağım.Değerli Avanoslu kardeşlerim de nelerin yapıldığını ve yapılmadığını,uygulamalrad ki yanlış ve doğruları da beraber görecektir.Haber portalimizi ve gaztemizi takipe devan eden,daha da katılıp takip edenler gerçekleri göreceklerdir.Benim amacım hayal ettiğim ve gerçekleşmesini mümkün gördü
Avatar
zekeriyya illeez - 4 yıl önce
57(elli yedi ) proje konusu yayınladık.bu proje konularını daha mustafa körükçü belediye başkanı değilken,önceki belediye başkanı adaylarına da sunmuştum.avanos'un olmazsa olmaz en önemli üç proje konusu olarak;1.eski avanos'un islahı,2.irmağın kıyı düzenlemesi.(daha sonra elkatmış'ın milletvekili olduğu dönemde,bu konu proje haline getirlmiştir.)3.elektrik,telefon tellerinin ilçe genelinde yerin altına alınmasıdır.şimdi ise;4.olmazsa olmazlardan imar alanları kıtlığı sorunun çözülmesi ve toki'dir. mart ayı içerisinde mevcut önceden beri sunduğum ve takip ettiğim proje konularına ilave proje konularını da makale halinde "www.kizilirmakavanos.com" haber portali ve kızılırmak gazetemizde yayınlayacağım.değerli avanoslu kardeşlerim de nelerin yapıldığını ve yapılmadığını,uygulamalrad ki yanlış ve doğruları da beraber görecektir.haber portalimizi ve gaztemizi takipe devan eden,daha da katılıp takip edenler gerçekleri göreceklerdir.
Avatar
zekeriyya illeez - 4 yıl önce
Benim amacım hayal ettiğim ve gerçekleşmesini mümkün gördüğüm "EVREN KENTİ AVANOS" AVANOS'u görmek en azından gelecek nesillere sunabilmek adına taş üstüne taş koyan ve gerçekten hizmet için yarış içinde olan adaylarımızın 30-50 yıl sonrası Avanos'a hitap eden çalışmaları gerçekleştirmeleridir.Avanos ve Avanoslu her şeyin en güzeline layıktır.Bütün Avanoslu kardeşlerime Diyarbakır'dan Avanos'a selamlar.
Avatar
solum - 4 yıl önce
seni seviyoruz başkanım solcu olmama rağmen oyum sana
Avatar
avanoslu - 4 yıl önce
yapılan hizmetleri görmememk için kör olmak lazım avanos körükçüyle güzel
Avatar
ERKAN İŞGÖREN - 4 yıl önce
sizi nevşehir vekili olarak görmek istiyoruz.siyasette durustluk ve dik durmayi bir kez daha "nevşehir siyasetine" gosterdiniz
Avatar
Otobüs - 4 yıl önce
başkan bide avanos nevşehir otobüslerine el atsa hiç yakışmıyor avanosa. hiç bir arabanın kliması yok hepsi dökülüyor. ayrıca merkeze en yakın ilçe olmasına rağmen üçreti en pahalı ilçe. otobüsçüler kurmuş bir ağalık kimseye eyvallahları yok
Avatar
pazarcı - 4 yıl önce
selamun aleykum başkanım hşzmetinizden memmunuz birde
şu pazar yerine el atsanız üstümüz akıyo cok soguk ve elektrik yapuyo nevşehir pazarı gıbı kapatsanız cok memmun oluruz ilginize cok teşekkur ederiz.....