banner461
banner195

Avanos’ta Asfalt Hazırlığı

Avanos belediyesi tarafından, Cumhuriyet Mahallesinde Asfalt Atılacak Olan 12 Metre Ve Üzerindeki Yollarda Asfalt Hazırlıkları son aşamaya getirildi.

Avanos’ta Asfalt Hazırlığı
23 Ağustos 2013 Cuma 11:57

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Avanos belediyesi tarafından, Cumhuriyet Mahallesinde Asfalt Atılacak Olan 12 Metre Ve Üzerindeki Yollarda Asfalt Hazırlıkları son aşamaya getirildi.  

İlçe Yollarının Doğal Gaz, İçme Suyu Şebeke Hattı Yenileme Çalışmaları Ve Eski Su Hattından Kaynaklanan Arızaları Gidermek İçin Yapılan Tamirat Çalışmaları Gibi Nedenlerle Üst Yapısı Zamanla Bozulmuş Olan 12 Metre Ve Üzerindeki Sokak Ve Caddelerde Asfalt Çalışmaları İçin Zemin Hazırlıklarının bu ay sonunda tamamlanması hedefleniyor.

Yol Üst Kotlarının Yükselmemesi Ve Su Giderinin Verilmesi İçin Eski Asfaltın Sıyrılarak Kaldırıldıktan Sonra Asfalt Atılacak Yolların İlk Zemin Tutma Blokajları Atılarak Silindir İle Sıkıştırılıyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Gerçekleştirilen Asfaltlama Çalışmaları Kapsamında, Eski Asfalt Kaldırılmış, Yol Kotu Düşürüldükten Sonra Asfaltlanacak Yolların İlk Zemin Blokajı Serilerek Sıkıştırılmaya devam ediliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.