banner461
banner195

Avanos'ta McDonald's Heyecanı

Avanos iş yeri açmak isteyen yatırımcılar tarafından tercih edilen yerler arasında ilk sıralarda yer alıyor...Bu bağlamda Avanos ilçesine ABD merkezli ünlü fast food zinciri bir dünya markası McDonald's açılıyor...

Avanos'ta McDonald's Heyecanı
27 Eylül 2013 Cuma 18:15

banner143
banner134

 İlçede son zamanlarda esnaf çeşitliliği artarken bazı sektörlerde Nevşehirli yatırımcıların da gözdesi haline geliyor. Avanoslu olmayan bazı yatırımcılar da yeni yatırımları için Avanos'u tercih ediyor. İlçeye yapılan bazı yatırımlar ilk olmaları nedeniyle de önem kazanıyor. Bunlardan bir tanesi fastfood sektörünün önde gelen markası McDonald's. Nevşehirli Genç İş Adamı Osman Vergiveren isimli bir yatırımcı tarafından alınarak restore edilen Avanos Belediyesi yanındaki İllez Konağı yakında McDonald's olarak bölgeye hizmet verecek. 

Nevşehir'in Avanos ilçesinde bir dünya markası daha faaliyet göstermeye hazırlanıyor.

McDonald's markasını Avanos'a, franchising hakkını alarak getiren Genç İş Adamı Osman Vergiveren böyle büyük bir dünya markasını Avanos ilçemizle Nevşehir ve tüm Kapadokya bölgesine getirmenin önemli olduğunu dile getirerek, kendi memleketine yatırım yapmanın ayrı bir mutluluk olduğunu belirtti. 
Vergiveren; “Uzun zamandır düşündüğümüz bu yatırımı nihayet sonuçlandırdık. Son eksikliklerimizide tamamladıktan sonra Önümüzde ki günlerde tamamen faaliyete geçmek için çalışıyoruz.

Avanos ve Nevşehirli hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet verecek mekanımız herkese hitap edecek şekilde dizayn edilecek. McDonald's gibi büyük bir markayı memleketimize getirmemizin yanı sıra bir mutluluğumuzda yine Bölgemiz gençlerine istihdam olanağı sağlamak olacak.

İlk etapta İstihdam edilecek personelin bir aylık bir kursu olacak. Alınacak bu eğitimle Avanos ve Nevşehirimize en iyi hizmeti, eğitimli personel ve güzel bir ortamda vermeyi planlıyoruz.” şeklinde konuştu. 
Personel alımı için müracaat kabulünün devam ettiği belirten genç yatırımcı Osman Vergiveren, kısa bir süre sonra işe alımların netleşeceğini de ekledi.
Şimdiden bu büyük yatırımın Avanos,Nevşehir ve tüm Kapadokya yöresine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz...
Şimdi de Avanos ta...


Türkiye'de McDonald's
Dünyanın en değerli markalarından biri olan ve Türkiye’de 27 yıllık geçmişi olan McDonald’s Türkiye’de Anadolu Grubu (Anadolu Endüstri Holding) çatısı altında faaliyet göstermektedir.  McDonald’s, Türkiye’de 200’den fazla restoranı ve 5000’e yakın çalışanı ile yılda 93 milyona yakın kişiye hizmet vermektedir. Sunduğu ürün ve hizmetlerin tamamına yakınını Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin eder. Örneğin; McDonald's restoranlarında tüketilen etlerin tamamı Pınar Et’ten, patatesleri Konya Şeker’den, süt ürünleri Danone’dan sağlanır. McDonald’s, Adana, Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon ve Yalova illerinde ve bu illere bağlı çeşitli ilçelerde faaliyet göstermektedir. Şimdi de Avanos ta...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
henibıl lektır - 4 yıl önce
ya arkadaş, ne kadar vurgu yapmışsınız genç işadamı, genç işadamı.. babası mı iş adamı, yoksa kendisi mi? amaç nedir burada bi anlatın bakalım..bizim 3 yaşındaki oğlana 1 milyon dolar versem başarılı ve girişimci genç işadamı olabilir mi?
Avatar
necati turhal - 5 yıl önce
hayirli olsun
Avatar
edip avsar - 5 yıl önce
hayırlı olsun.. bol kazanç uluslararası markaalr şehirmize gelmesi lazım..
Avatar
Emre Kurttepeli - 5 yıl önce
bırakında başka insanlarda bi işler yapsın her işi siz yapacaksınızda biz ne yiyecez 80 bin nüfuslu yerde
Avatar
İsmail - 5 yıl önce
osman abi hayırlı ugurlu olsun..
Avatar
Necmi - 5 yıl önce
Hayırlı uğurlu olur inşallah
Avatar
sedat - 5 yıl önce
Hayirli olsun osman bey basarilarinizin devamini dilerim