banner461
banner195

Avanos'ta Yeni Dönemin İlk Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı

30 Mart Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimlerinde, Avanos Belediye Meclisi’ne seçilen yeni meclis üyeleri ilk toplantısını yaptı.

Avanos'ta Yeni Dönemin İlk Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı
08 Nisan 2014 Salı 10:45

banner143
banner134

 30 Mart Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimlerinde, Avanos Belediye Meclisi’ne seçilen yeni meclis üyeleri ilk toplantısını yaptı. İlk Belediye Meclis toplantısına başkanlık yapan Avanos Belediye Başkanımız İsmet İnce, meclis üyelerinin bundan sonraki dönemde kararlılık içerisinde hizmet üretilmesi yönünde çalışmalar yapacağını ifade ederek katılımcıları selamladı ve toplantıyı başlattı.

Yeni dönemin ilk belediye meclis toplantısı, Cumhuriyet Halk Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilirken, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri toplantıya katılmadı.

Toplantıya sivil toplum örgütleri ve vatandaşlarda izleyici olarak iştirak etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan belediye meclis toplantısında meclis ve birlik organlarının teşekkülüne yönelik oylamalar yapıldı, birim faaliyet raporları okunarak meclisin bir sonraki toplantı tarihi belirlenmek suretiyle ilk meclis toplantısı sona erdi.
Fotoğraflar

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Avanos aşığı - 4 yıl önce
şahsi hırsı yüzünden akp yi de mağdur eden zat şimdi ne düşünüyor acaba