banner461
banner195

Avrupa da ki Yılldızımız

1-7 Temmuz’da Macaristanın Keszthely şehrinde Avrupa Birliği Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Boks Şampiyonasında Nevşehir’i temsil eden Milli Boksörümüz Esra YILDIZ Yarı Finalde İtalyan rakibini, Finalde Fransız rakibi Chloe Bouveur’u yenerek Altın Madalya ve Avrupa şampiyonu oldu.

Avrupa da ki Yılldızımız
09 Temmuz 2013 Salı 18:25

banner143
banner134

 AVRUPADAKİ YILDIZIMIZ

1-7 Temmuz’da Macaristanın Keszthely şehrinde Avrupa Birliği Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Boks Şampiyonasında Nevşehir’i  temsil eden Milli Boksörümüz Esra YILDIZ  Yarı Finalde İtalyan rakibini, Finalde Fransız rakibi Chloe Bouveur’u yenerek Altın Madalya ve Avrupa şampiyonu oldu. Ülkemizi ve Ay Yıldızlı formamızı gururla temsil eden Şampiyonumuz Nevşehir’e döndü.

Ayrıca bir diğer başarımız 2013  Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası  02-05  Temmuz 2013 tarihleri arasında Kayseride 68 ilden 2100 sporcunun katıldığı müsabakalarda bayanlar 59 kg da Hatice Günay  Türkiye üçüncüsü olurken  41 kg erkeklerde Anıl Erkin Zeray ve 45 kg erkeklerde Ahmet Baran Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazandılar.

İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER’i ziyaret eden sporcularımız ve antrenörlerimizle sohbet eden ÜNLÜER göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı tebrik ederek başarılarının devamını dilerken sporcularımızı altın ile ödüllendirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.